Тимошенко позивається на уряд Гройсмана

“Батьківщина” подала позов до суду на уряд прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, а також на Нацкомісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг Про це заявила голова “Батьківщини” Юлія Тимошенко, повідомляє “112 Україна“.

“Ми подали сьогодні адміністративний позов безпосередньо на Гройсмана і його уряд, який зробив безпрецедентно неправовий крок і своєю постановою майже вдвічі підняв ціну на газ для населення, особливо для пільгових категорій. Цей позов поданий і він обгрунтовує, чому Гройсман зробив це незаконно”, – наголосила вона.

 За її словами, Кабмін не має права встановлювати ціну на газ, як це передбачає Конституція.  З цієї самої причини партія має претензії до Нацкомісії з питань енергетики і комунальних послуг.

“Нацкомісія не мала права встановлювати тарифи на централізоване опалення і водопостачання, це компетенція місцевих органів влади і те, що вони влізли в компетенцію чужу, місцевого самоврядування, за це треба відповідати”, – додала Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *