ЦВК роз’яснила питання участі організацій політпартій у формуванні виборчих комісій на місцевих виборах

31 липня Центрвиборчком отримав від Мін’юсту відповідні пояснення, які  було представлено на засіданні комісії.

Центральна виборча комісія роз’яснила окремі питання участі місцевих організацій політичних партій у формуванні виборчих комісій на місцевих виборах, що мають відбутися 25 жовтня, повідомляє УНІАН

Як повідомляє Відділ взаємодії зі ЗМІ секретаріату комісії, 31 липня ЦВК отримала від Мін’юсту відповідні пояснення, які сьогодні було представлено на засіданні комісії. Так,Центрвиборчком просив надати роз’яснення щодо статусу місцевих організацій політичних партій у зв’язку із змінами адміністративно-територіального устрою.

Згідно з відповіддю Мінʼюсту, постанова Верховної Ради про новий адміністративно-територіальний устрій не передбачає ліквідацію відповідних місцевих організацій політичних партій.

“Місцеві організації політичних партій, які зареєстровані до встановлення нового адміністративно-територіального устрою, можна вважати такими, що поширюють свою діяльність на відповідні новоутворені адміністративно-територіальні одиниці. А ті, які були зареєстровані до набрання чинності постановою, зберігають свій статус та продовжують вважатися такими, що зареєстровані відповідно до закону”, – йдеться в листі міністерства.

Враховуючи відповідь Мін’юсту, ЦВК зазначає, що такі місцеві організації політсил є суб’єктом внесення подань щодо кандидатур до складу ТВК.

Детальні роз’яснення розміщені на сайті ЦВК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *