“ТРЕБА ДУМАТИ, ЯК ЖИТИ ДАЛІ”. ТИМОШЕНКО ЗАПИСАЛА ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ДРУГОГО ТУРУ ДЛЯ НЕЇ ОЧЕВИДНИЙ

Вона закликає людей припинити “політичний передоз” у повсякденному житті.

Очільниця “Батьківщини” Юлія Тимошенко записала нове відеозвернення – у ньому вона заявила, перемога кандидата у президенти Володимира Зеленського у другому турі виборів очевидна.

Відповідний ролик Тимошенко опублікувала у Facebook.

За її словами, повсюдно українці сваряться через підтримку різних кандидатів. “Всі думають про те, що один кандидат всіх лякає, що після виборів президента буде Армагеддон, другий кандидат говорить про те, що після виборів все буде зашибісь. Не буде ні першого, ні другого”, – запевняє Тимошенко.

За її словами, “після 21 квітня наступить 22 квітня” – але стосунки людей будуть зруйновані.

“Нам треба це припиняти. Нам треба повернутися з політичної війни, припинити цей політичний передоз в нашому повсякденному житті”, – сказала політик.

“Ми, Україна, вже відбулися яке самостійна держава, і ніякі вибори президента у нас цього не заберуть”, – підсумувала вона.

Вона вважає, що запитання, за кого голосувати у другому турі, більше ставити не треба. “Тому що математика великих чисел вже говорить про те, що у другому турі переможе Володимир Зеленський. Це об’єктивна реальність і треба вже думати, як з цим жити далі”, – пояснила лідерка “Батьківщини”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *