Трамп вперше зустрінеться з Зеленським за 4 дні

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським вперше в рамках сесії Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку, яка відбудеться  25 вересня.

Джерело: представник Білого дому, передає Радіо Свобода.

Офіс президента України раніше також підтвердив зустріч на полях заходу ООН.

Очікується, що двоє політиків обговорять зокрема процес врегулювання війни на Донбасі, а також співпрацю України та США в галузях енергетики і торгівлі. Крім того, темою переговорів може стати занепокоєність Вашингтона спроби Китаю “заволодіти інтелектуальною власністю України”, зазначили в Білому Домі.

Спеціальний представник Держдепартаменту США Курт Волкер вважає, що зустріч двох лідерів країн продемонструє сильну підтримку Вашингтона щодо процесу реформ в Україні.

“Чого можна очікувати? Заяви США про сильну підтримку України та процесу реформ, миру, я думаю, що чіткий меседж – ми намагаємося допомагати Україні бути успішною”, – підкреслив спецпредставник.

 Нагадаємо:
  • 27 серпня радник з питань національної безпеки США Джон Болтон під час візиту в Україну заявив, що Трамп запланував зустріч із Володимиром Зеленським у Варшаві.
  • 30 серпня президент США Дональд Трамп скасував поїздку до Польщі у зв’язку з тим, що на Флориду суне ураган.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *