Тарас Чорновіл: проти Порошенка також, як і проти мого батька, борються всі брудні сили в країні

Відомий український політолог Тарас Чорновіл в своєму блозі пише про те, що завтра (сьогодні) виповнюється 20 років, як убили його батька. Через політичну гонку про В’ячеслава Чорновола зараз рідко згадують, що дуже погано, тому що на дуже багато нинішніх питань він вже дав відповідь пару десятиліть назад. Як передає replyua.net, про це у своєму блозі пише політолог Тарас Чорновіл.

Тарас Чорновіл пише, що його батько і Порошенко дуже різні і по долі, і по шляху до української ідеї, і за методами своєї діяльності. Але щось їх таки об’єднує. Перш за все – це бачення того, якою має стати наша країна і готовність за це боротися не шкодуючи сил. А друге – це те, як проти одного і другого борються всі брудні сили в країні і з-за кордону. Щось неймовірно схоже відбувається і зараз.

“Із Чорноволом уже доборолися. Пригадуєте той маніфест рухівських розкольників, чиїми руками знищували Чорновола вороги незалежності й демократії: “Якщо Рух перечепився через Чорновола, то Рух його переступить”. Саме так з ідіотським смішком вигукував тоді Черняк. За якийсь місяць переступили. Там, на Бориспільській трасі. А ще ж скільки разів переступали, коли він починав чогось добиватися, вигризав у невблаганної історії шанс для України. Було ж це і у втраченому для країни 1991-му й у програшному 1998-му. І сотні разів на кожному хоч трішечки значимому закруті нашої державної долі”, – написав політолог.

За словами політолога, “Щось неймовірно схоже відбувається й зараз. Той самий тотальний шквал бруду, брехні й шельмування… І те саме тупе підтакування нашої дорогенької громадськості. Це ж ми всі вміємо лише заднім числом бути мудрими й цінити те, що втратили. Пост-фактум ми й свої тодішні судження та оцінки переписуємо: хтось лише з фейсбука повитирає, а більшість і з пам’яті. Тепер нагадай львів’янам або киянам, як вони до самого дня 25 березня 1999 року обливали брудом Чорновола, то ще й образяться. А тоді ж твердили: диму без вогню не буває, та бігли поширювати чергову липку й брудну побрехеньку. Те саме маємо й сьогодні”.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *