Святослав Піскун: Проблема України – в політизації

Негатив в країні за цей рік – дуже багато політики. Та й загалом, наша влада – молодці, зуміли «розкрутити» людей на політику.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив генеральний прокурор України 2002-2003, 2004-2005 і 2007 роках Святослав Піскун.

«На мій погляд, як негатив в країні за цей рік було те, що було дуже багато політики. Та й загалом, наша влада – молодці, зуміли «розкрутити» людей на політику. І сьогодні кожна людина думає, а хто ж буде прем’єр-міністром, а чи будуть вибори та що завтра робити і як будуть в Україні обирати Верховний суд»,– зазначив гість програми.

Святослав Піскун каже, що тема політики стала актуальною виключно через те, що люди дуже хвилюються за своє майбутнє.

«Вони хвилюються, що цій владі вірити не можна, що без народного контролю вона може витворити що завгодно. Тому слід думати про те, як піднімати економіку, а от питання політики залишити політикам. От до прикладу, в Німеччині, половина людей навіть не знають, яке прізвище у президента. І вони живуть непогано», – зауважив гість програми.

Разом з тим екс-генпрокурор наголосив, що треба менше політизувати суспільство, а от роботу влади слід більше направити на те, щоб в Україні була стала законодавча база.

«Щоби усі мали можливість звернутися за порушення закону до прокуратури, щоби слідчі розслідували справи та отримували людську заробітну плату, а злочинці щоб сиділи у тюрмі. Ось що треба Україні!», – додав Святослав Піскун.