Loading...

Світовий банк назвав криптовалюти “пірамідами”

Голова Світового банку порівняв криптовалюти з “пірамідами”, піднявши питання про легітимність цифрових валют, таких як біткойн.

“Що стосується використання біткойна або деяких [інших] криптовалют, ми також дивимося на це, але мені кажуть, що переважна більшість криптовалют, по суті, являють собою “піраміди”, – сказав президент Світового банку Джим Йон Кім на заході у Вашингтоні в середу.

“Досі не зовсім ясно, як це буде працювати”, – додав він.

Банк розвитку “уважно розглядає” технологію блокчейн. Є надія, що технологія може бути використана в країнах, що розвиваються, щоб “стежити за грошима більш ефективно” і знижувати рівень корупції, зазначив Кім.

А математики передбачили біткоіну вічну нестабільність

Курси криптовалют, ймовірно, ніколи не стабілізуються, вважають математики з Піттсбурзького університету, США. Як пише Bloomberg, вчені спробували визначити цінність біткоіна, використовуючи математичні моделі, і прийшли до висновку, що ринок криптовалют – класична «мильна бульбашка».

На їхню думку, такий актив, як біткоіни, не має цінності, яку можна виміряти традиційними методами. Його вартість визначається покупцями, які часто керуються невірною думкою.

Як вважають вчені, біткоіни можуть  бути «всього лише механізмом передачі грошових активів».

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *