Суми пропонують перенести дводенний локдаун на понеділок і вівторок

Сумський виконавчий комітет 14 листопада звернувся до Кабінету міністрів з проханням перенести карантин вихідного дня з суботи і неділі на понеділок і вівторок. Про це повідомив міський голова Олександр Лисенко.

Він зазначив, що поки це єдиний дієвий крок, щоб підтримати сумських підприємців.

Також мер Сум зазначив, що оголошення суботи та неділі робочими днями, як це зробили у Львові та Івано-Франківську, не скасовує дії введеного урядом карантину.

«Ми сьогодні спостерігаємо, як інші міста приймають рішення на підтримку підприємців, але не зупиняють дію рішення Кабінету Міністрів. Тому необхідні не просто слова або порожні рішення, а такі, які будуть вагомими і спрацюють. Звертаємося до Кабінету міністрів з тим, щоб там переглянули прийнято рішення », – пояснив Лисенко.

Мер Сум додав, що місто поки знаходиться в «помаранчевій» зоні карантину і відповідно дотримується всіх обмежень.

У сумській міськраді пропонують перенести локдаун на інші два дні тижня на підставі звернення підприємців для недопущення їх фінансової неспроможності.

Суми пропонують перенести дводенний локдаун на понеділок і вівторок

Нагадаємо:

З 14 листопада в Україні почав діяти карантин вихідного дня.

У Сумах 13 листопада мітингували підприємці. Їхня вимога – не вводити карантин вихідного дня. Першого разу проти “карантину вихідного дня” сумські підприємці вийшли на Майдан незалежності 11 листопада. Тоді Кабінет міністрів запровадив в Україні загальнодержавний “карантин вихідного дня”. Він почне діяти вже з 00:00 годин суботи, 14 листопада, коли повинні будуть закритися, зокрема, ресторани й кафе, торговельні центри, спортзали й хостели.

9 листопада підприємці перекрили одну з центральних вулиць Сум: вони протестували проти карантинних обмежень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *