Суд допитав обвинувачуваних у вбивстві Кирилка Тлявова: жоден з них свою провину не визнав

30 серпня у Переяслав-Хмельницькому міськрайонному суді допитали чотирьох обвинувачуваних у справі вбивства Кирила Тлявова. Про це повідомляє Суспільне.

Першим на засіданні допитали колишнього поліцейського Івана Приходька. Він єдиний із обвинувачених, хто перебуває у СІЗО. Із Києва до суду його доставили у супроводі охорони.

Свою провину Приходько заперечив. Він заявив, що в той день, коли куля поцілила в хлопчика, брав зброю до рук та разом з іншим обвинуваченим Дмитром Кривошеєю, здійснив кілька пострілів. Але в напрямку, де гралися діти, не стріляв.

“Я взяв зброю. Біля колеса стояла квадратна жестянка метрах в 15-и. Ну я один чи два рази вистрілив. Ну і залишив її. Потім почалась якась розмова: “Попадем чи не попадем по стовпу?” Взяли рушницю. По одному чи по два постріли ми зробили по стовпу і поставили рушницю” – розповів Приходько.

За словами експоліцейського, зброю знайшов на подвір’ї іншого обвинуваченого Володимира Петровця.

Петровець під час допиту підтвердив, що саморобну зброю разом із патронами чоловіки знайшли на подвір’ї. Із неї стріляли тільки Кривошея і Приходько. Але кому вона належить, не знає.

“Біля ґанку там стояв чохол. Я його дістав і кажу Івану: “Диви що тут лежить?!” Там була іржава саморобна рушниця і в коробочці патрони” – розповів Петровець.

Справа Тлявова. Суд допитав обвинувачуваних у вбивстві 5-річного хлопчика

Третій обвинувачений, Дмитро Кривошея, заперечив, що взагалі стріляв.

Четвертого, Петровця молодшого, суд допитував без участі журналістів в закритому режимі. Усі обвинувачені на питання прокурорів відповідати відмовились. Свою провину жоден не визнав.

Фото  Нікіта Галка, Суспільне

Нагадаємо:

31 травня 2019 року в Переяславі поліцейські в позаробочий час стріляли з вогнепальної зброї по металевих банках та інших предметах неподалік від місця, де гуляв 5-річний Кирило Тлявов. Хлопчика поранили в голову. 3 червня він помер у київській лікарні.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram