Ставленик Яценюка у Держрезерві привласнив 257 млн грн бюджетних грошей

ГПУ і СБУ проводять обшуки на квартирі керівника відомства у справі про закупівлю простроченого палива за завищеними цінами.

Головне слідче управління ГПУ та СБУ наразі проводить обшуки у Держрезерві, а також на квартирі керівника відомства Вадима Мосійчука у справі про закупівлю простроченого пального за завищеними цінами. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє народний депутат Сергій Каплін. Нардеп звертає увагу на те, що Вадим Мосійчук є ставлеником Яценюка та Абромавічуса.

«По провадженню за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15, ч. 5 ст. 191 ККУ (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) також відбуваються обшуки в офісах компаній ПАТ «Концерн Галнафтогаз» в Києві та Львові та на офісі-заправці ПП «ОККО Бизнес Контракт», – зазначає Каплін.

Політик наголошує, що підозрілий тендер мав місце ще в лютому, коли Держрезерв, який належить до сфери впливу партії «Народний фронт», заявив про придбання дизелю за ціною, вищою від ринкової.

У ГПУ заявляють, що посадовці Держрезерву у змові із службовими особами фірми-постачальника пального провели «завчасно узгоджені незаконні відкриті конкурсні торги щодо закупівлі за бюджетні кошти дизельного пального в кількості 17 тисяч тон на загальну суму 257 млн грн».

Більше того, як заявили у ГПУ, це пальне не відповідало вимогам ДСТУ, а саме термінам зберігання.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *