Сьогодні в Києві пройде організований ЛГБТ-спільнотою Марш рівності

У неділю, 12 червня, в центрі Києва пройде Марш рівності в рамках міжнародного ЛГБТ-форуму «Київ Прайд 2016». Про це повідомила прес-служба оргкомітету форуму.  Збір учасників Маршу рівності – біля входу в центральний ( «червоний») корпус Київського національного університету ім. Шевченко (вул. Володимирська, 60) з 09:00 до 10:00. Хода розпочнеться о 10:00 від місця збору і буде рухатися по вул. Володимирській, а потім по вул. Льва Толстого в напрямку площі Льва Толстого і однойменної станції метро.

Безпека учасників Маршу рівності забезпечуватимуть близько 5 тисяч поліцейських і майже 1 тисячу бійців Національної гвардії. Територія заходи буде зарежімлена поліцією. Працюватимуть 4 входи: – Перетин вул. Шевчеко і вул. Володимирській, – Перетин вул. Шевченко і вул. Терещенківській, – Перетин площі Льва Толстого і вул. Великій Васильківській (в сторону Бессарабської площі), – Перетин площі Льва Толстого і вул. Великій Васильківській (в сторону метро «Олімпійська»).

На найближчих станціях метро, так само, як і на підходах до контрольно-пропускних пунктів, буде посилено присутність правоохоронців. Процес входу передбачатиме прохід через металодетектори і вибіркові перевірки сумок і документів.

Національна поліція закликає громадян повідомляти на лінію 102 про групи людей, які порушують громадський порядок або поводяться підозріло.

Ну для чого він потрібен під час війни? Це провокація? навмисна провокація?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *