Смоленська катастрофа: Польська прокуратура розслідує, чому не було проведено розтини тіл жертв

Польська національна прокуратура розпочала розслідування у справі непроведення розтинів тіл жертв трагедії під Смоленськом, Про це повідомила представник прес-служби Національної прокуратури Ева Бялік, пише “Польське радіо”. За її словами, слідству слід з’ясувати, чому не було проведено розтину тіла жодної із жертв, і хто несе за це відповідальність.

Шість років тому, у Польщі прийняли результати розтину тіл у Москві, хоч з експертизи Вроцлавського медичного університету виникає, що у випадку однієї третини жертв, взагалі не проводилися будь-які розтини. Крім того, після перевезення тіл до Польщі, тут також не виконувались розтини, – зазначила речниця Нацпрокуратури Польщі.

Крім того, Ева Бялік зауважила, що ексгумація жертв смоленської катастрофи, під час якої повинні бути присутніми міжнародні експерти, розпочнеться вже незабаром. Першими обстежать тіла президентського подружжя Лєха та Марії Качиньських. Додамо, державна прокуратура стверджує, що всебічне дослідження точно визначить травми завдані жертвам і причину їхньої смерті, а також допоможе реконструювати катастрофу. Плановані ексгумації викликали неоднозначну реакцію серед рідних загиблих. Частина сімей жертв авіакатастрофи з 10 квітня 2010 року критично оцінює дії влади і не хоче погодитися на ексгумацію своїх родичів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *