СКАНДАЛ З “УКРЗАЛІЗНИЦЕЮ”. У ПОТЯГУ КИЇВ–РАХІВ НА ЖІНКУ ОБВАЛИЛАСЯ ВЕРХНЯ ПОЛИЦЯ З ПАСАЖИРКОЮ

Версія подій компанія відрізняється від слів постраждалої.

У потягу Київ–Рахів одна з пасажирок дістала важкі травми, бо на неї впала верхня полиця з іншою пасажиркою. Постраждалу прооперували.

Про це розповіла донька потерпілої Світлана Полякова у Facebook.

За словами доньки постраждалої, інцидент стався 22 грудня у потягу № 357К.

“Стався нещасний випадок з моєю мамою Поляковою Надією Василівною,1960 р.н. Уночі, коли вона відпочивала, впала друга полиця в вагоні з жінкою. Маму терміново доставили в Тернопільську обласну лікарню, зробили МРТ, та прооперували (роздроблені пах та таз)”, – повідомила вона.

Зазначається, що постраждала разом зі знайомими їхала потягом на відпочинок у Карпати.

“Ми зателефонували зі скаргами в страхову компанію “Арсенал” та в “Укрзалізницю”. Ще 17 людей, з якими мама їхала разом також туди зателефонували. Що буде далі з компенсацією нам невідомо”, – зазначила Світлана Полякова.

За словами Полякової, у страховій компанії відповіли, що зареєстрували скаргу та порадили телефонувати в Київ у середу. Дівчина додала, що не знає, скільки ще операцій попереду у її матері.

22.12.2018 р. в поїзді 357К Київ-Пас. — Рахів стався нещасний випадок з моєю мамою Поляковою Надією Василівною,1960 р.н., якій вночі коли вона відпочивала впала друга полка в вагоні, з жінкою яка теж відпочивала. Маму терміново доставили в Тернопільську обласну лікарню, зробили МРТ, та попередньо прооперували (роздріблені пах та таз на шматки). Скільки ще буде цих операцій поки що невідомо та як буде далі з її здоров’ям, але я зі своїю родиною дуже вдячна тому лікарю (прізвища поки що ми не знаємо) який склав її по шматкам.
Сьогодні 23.12.2018 р. ми зателефонували зі скаргами в Страхову компанію “Арсенал” та в «Укрзалізниця». Моя мама прямувала ще з 17 людьми з м. Миргорода, Полтавької обл. в Карпати на відпочинок. Ці люди всі її знайомі, оскільки вони кожен рік їздять майже цим складом. Вони зі своєї сторони також зателефонували в «Укрзалізницю» та в Страхову компанію “Арсенал”. Що буде далі з компенсацією нам невідомо. Страхова компанія “Арсенал” відповіли номер скарги присвоєно, телефонуйте в Київ в середу
Я, мій брат, сестра, тітка та всі рідні у відчаї, в голові до сих пір не вкладається як таке може трапитись. В мене багато запитань…. А якщо б це була дитина????Чому невідремонтовані вагони пускають в дію, на шлях перевозити дорослих та дітей і ще й на цьому заробляють ???? Коли останній раз відбувалася перевірка цього «старого зломка»??? Чи перевіряють безпосередньо сам начальник поїзда та провідник всі спальні полички в вагонах на придатність для відпочивання???
Люди перевіряйте заздалегідь поличку,перед тим як вкладатись спати у вагоні, краще декілька разiв, чи нічого там не бовтається, чи все гарно привінчено!!!!
Хай всіх Бог береже!!! А також я бажаю скорішого виздоровлення своїй матусі!

Заступник директора департаменту пасажирських перевезень “Укрзалізниці” Олександр Красноштан своєю чергою повідомив, що полиця начебто була справною, а інцидент міг статись “через необережність пасажира”.

“Після інциденту полицю перевірили – вона була і залишається у справному стані. Така подія могла статись через необережність пасажира, що перебував на полиці. Такі випадки дуже рідко, але трапляються. Встановлено, що зі свого боку бригада потяга діяла правильно, всі документи оформила правильно”, – наголосив він.

Водночас Полякова розповіла, що акт, складений працівниками УЗ після інциденту, містить неправдиву інформацію, а обірвана полиця швидко зникла з вагона.

Нагадаємо, начальниця поїзда 078 ЛЦ сполученням Ковель-Москва, коли вагони почали рушати, випхала пасажира з речами. Сталося це через те, що в касі станції не змогли роздрукувати паперовий квиток, а з електронними квитками співробітники УЗ пасажирів до поїзда не впускали. Жінку пообіцяли звільнити.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *