Сім’я столичного прокурора підозріло розбагатіла на 165 млн грн
Згідно з декларацією Міленіна за 2014 рік, його сім’я отримала 1,6 млн грн доходу. Сім’я прокурора Київської міської прокуратури №6 Павла Міленіна володіє нерухомістю в столиці на суму 165 млн гривень. Про це йдеться в програмі “Наші гроші з Денисом Бігус”, передає ua1.com.ua.
Зокрема, в 2012-2013 роках Міленін придбав квартиру (більш 150 кв. М.) в одному з елітних хмарочосів на Печерську. Вартість квартир до 200 квадратів коштує там близько 65 тис. Грн за 1 кв. метр. Тому квартира прокурору обійшлася приблизно в 10 млн гривень. Там же він придбав гараж.
Журналістам прокурор відповів, що в елітну квартиру вкладався з початку її будівництва, з 2003 року, до того, як отримав роботу в прокуратурі. І це при тому, що Міленін було в 2003 тільки 22 роки.
Влітку цього року батько зробив синові цінний подарунок – будинок площею 433 кв. м і 10 соток землі під ним в районі столичних Бортничів. Вартість подібних маєтків коштує 7 млн гривень.
Ще чотири квартири, чотири паркомісця і більше 400 кв. м офісів у будівлі на Кловському узвозі записані на батьків прокурора – Олександра і Галію Міленін. Ринкова вартість такої площі нежитлових приміщень – від 30 млн гривень.
Батько прокурора влітку цього року придбав квартиру площею 133 кв. м. в закритому клубному будинку “Аркхаус”. Ринкова вартість цієї квартири – приблизно 7,5 млн гривень.
Крім того, на Олександра Міленіна зареєстрований будинок в Конча-Заспі на 1 тис. Кв. м і 30 соток землі біля Козина. Зазначена в документах вартість нерухомості – 4,3 млн грн. Хоча зараз така площа продається за 32 млн грн.
Мати прокурора Міленіна також багата панянка – на неї записані столична квартира площею 175 кв. м і гараж на вулиці Паторжанского. Зараз квартири з меншим метражем можна придбати в цьому будинку по 30 млн грн.
Варто відзначити, що в декларації прокурора Міленіна за 2014 рік, його дохід становить лише 119 тис. Грн, а дохід сім’ї – 1,6 млн грн.
Журналісти відзначають, що, з огляду на ринкову вартість нерухомості Міленіна, сім’ї з такими доходами потрібно було б збирати гроші на її покупку 80 років.
Сам прокурор походження коштів у своїх батьків не коментує, пояснюючи тим, що з ними давно не живе і не цікавиться їх бізнес-справами.