Шмигаль прогнозує продовження карантину до початку травня

Премʼєр-міністр Денис Шмигаль прогнозує, що режим карантину через епідемію коронавірусу буде продовжений до початку травня.  Про це Шмигаль заявив на засіданні Кабміну у середу, 8 квітня.

«Протягом квітня ми не відмовимося від карантину, який був запроваджений до 24 квітня і можливо, скоріш за все, буде продовжений до початку травня місяця», — заявив прем’єр.

 Шмигаль додав, що якщо навіть буде зафіксовано динаміку зниження захворюваності, то лише в травні місяці можна буде вести розмову про послаблення обмежень.

За його словами, якщо в травні буде спостерігатися позитивна динаміка, влада має намір «запустити економіку» за планом, який пізніше обговорять і затвердять. Також премʼєр спростував інформацію про можливе послаблення карантину із середини квітня.

Денис Шмигаль: “Кожен буде знати свою роль, час і місце. Коли він почне ходити на роботу і коли почне повноцінно працювати, які будуть соціальні стандарти нашого життя: масочний режим, соціальні дистанції, розтермінування в часі початку й завершення робочого часу, щоб не створювати години пік. Над всіма цими пунктами та завданнями уряд сьогодні працює доволі напружено і, сподіваюсь, ефективно”.

6 квітня Шмигаль на зустрічі з «малої фракцією» «Слуги народу» розповів, що пік епідемії коронавірусу влада чекає через два тижні, а карантин можуть почати послаблювати із середини травня.