Шмигаль озвучив компромісний варіант: у масках українці ходитимуть до вересня

Частина карантинних заходів, як-от носіння маски в громадських місцях, може діяти в Україні до вересня. Водночас повернення людей до роботи має розпочатися не пізніше за другу половину травня.

Про це на зустрічі з малою фракцією “Слуги народу” повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, розповів LIGA.net співрозмовник із політичної сили.

За його словами, очільник уряду спрогнозував не жорсткий карантин на період після весни. До того ж, за даними джерела, Шмигаль сказав, що в середині травня обмеження можуть поступово послабити, щоб люди змогли повернутися на роботу.

 Як повідомляли ЗМІ:
  • 7 квітня головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що якщо українці будуть суворо дотримуватися карантину, то є високий шанс на те, що з 24 квітня він почне слабшати.
  • А голова партії “Слуга народу” і перший заступник голови фракції СН в парламенті Олександр Корнієнко заявив, що в Україні карантин в його нинішньому вигляді може закінчитися в середині травня.
  • Подібні терміни озвучував і радник очільника МВС Антон Геращенко. За його словами, пік епідемії коронавірусу настане приблизно 15-25 квітня. У зв’язку з цим карантин може бути продовжений до 15 травня.
  • Зі свого боку Шмигаль раніше говорив, що українці наприкінці квітня, найімовірніше, повернуться на роботу, а громадський транспорт запустять, оскільки українська економіка не може собі дозволити простою в кілька місяців.
  • Що стосується карантину для студентів і школярів, то його, за словами прем’єра, продовжать.