Сергій Гармаш про заяву Фокіна: це призведе до розвалу країни

Сергій Гармаш заявив, що Мінські угоди не виконуються. Член української делегації в Тристоронньої контактній групі (ТКГ) по Донбасу вважає, що тимчасово процес урегулювання у цьому форматі варто призупинити.  Заява, яку раніше озвучив заступник голови української делегації в ТКГ Вітольд Фокін, призведе до розвалу країни. Про це він повідомив 1 вересня у “Фейсбук”.

Реалізація такого сценарію стане початком фрагментації України. Такі ініціативи перетворять Донбас в “проросійське гетто”. Ідея надання особливого статусу не тільки ОРДЛО, а всьому Донбасу стане катастрофою для державності. Заяву Фокіна він вважає неадекватною.

У суспільстві різко засудили слова першого керівника українського уряду. Деякі депутати звинуватили його у державні зраді та закликали правоохоронні структури відреагувати. В Офісі президента заявили, що чиновник висловлював не позицію від України.

Раніше ASPI news повідомляло, що Верховна Рада не планує надавати право на проведення виборів на окупованому Донбасі. Стало також відомо, як на заяву Фокіна відреагували представники правлячої політичної сили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *