Сенцов пообіцяв повернутися до США, “щоб відсвяткувати падіння Путіна”.

Український режисер Олег Сенцов вважає, що питання звільнення усіх політвязнів із “лап дракона”, яке вкотре анонсував президент Володимир Зеленський, сьогодні є дуже важливим для українців.

Однак глава нашої держави не до кінця усвідомлює, наскільки Путін “грається з ним” у цьому питанні. Така заява з вуст колишнього політв’язня прозвучала на зустрічі з представниками української громади у Нью-Йорку, повідомляє Голос Америки

За його словами, українцям в усьому світі потрібно продовжувати бути активними для подальшої допомоги Україні у боротьбі з російською агресією. “Ми зобов’язані продовжувати цю працю тому, що це наші люди, які перебувають в тюрмах Росії, у підвалах сепаратистів на Донбасі. І їх ще дуже багато”, – сказав він.

 В цьому його підтримала модераторка зустрічі Марія Генкін, зауваживши, що не зважаючи на результативність перемовин Зеленського із Путіним у цьому руслі, це гра на поразку. Водночас, додала вона, українській стороні потрібно усвідомити, що всіх полонених обміняти буде неможливо.

“Зеленський це зрозуміє. Він черпає із відра, у якого немає дна… І нам доведеться за це щось віддавати. Путін це прекрасно знає. Він бачить між нами різницю і грає на цьому. Він намагається завести у русло своїх намірів. Путін не здасться, поки нас не переможе. Однак ми не здамося також”, – підкреслив Сенцов.

Олег Сенцов зустрівся із громадою у Нью-Йорку

На прощання він подякував волонтерам і представникам організацій, які долучилися до боротьби впродовж п’яти років за його звільнення із незаконного перебування у російській колонії. А також пообіцяв, що наступного разу приїде до Нью-Йорка з’їсти борщу в ресторані української кухні – “щоб відсвяткувати падіння Путіна”.

Вбудоване відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *