Семенченко: не хочу щоб про всіх судили по одному Іуді

Я не хотів про це писати. Тому що мені соромно за цих “добровольців”. Тому що я не хочу щоб про всіх судили по одному Іуді, давно втратившему всяку совість…

Багато хто вже знає про стрілянину, яку влаштував сьогодні нардеп Мельничук зі своїм охоронцем на Троєщині. Бойовими патронами. У підсумку скотившись до “віджимання” дитячого садка у громади. Я не хотів писати про це, тому що і так все ясно, огидно і прикро. У 2015 я голосував за зняття з Мельничука депутатської недоторканності. Але був проти арешту. Я думав він “заблукав”. А він просто зкурвився.

Я написав це зараз, тому що повідомили, що справу про стрілянину на Троєщині візьме на розслідування військова прокуратура. І про це треба поговорити докладніше. З 2015 року Мельничук висить на гачку особисто у Матіоса. Той його тримає за одне місце кримінальними справами. І той робить все що йому скажуть.Тому з нього зняли недоторканність, але вже два роки не садять. Треба полити лайном Блокаду? Будь ласка. Треба надіслати людей для потрібних влади розборок – ласкаво просимо. Треба полити лайном супротивників Порошенка з телеекранів – вуаля. Разом з Мельничуком працює відомий провокатор Філімоненко. Він числиться офіційним помічником його як нардепа і працює на “роздування скандалу”. Так, ви не помилилися. Це той самий Філімоненко який спровокував бійку з Шабуніним. Інформаційну підтримку славної парочці надає сайт Грановського – Кононенка “Букви”.

Справу зараз негайно забрав собі Матіос щоб “відмазати” цінного агента. А агент, якій втратив всяку совість, настільки тупий, що не розуміє що він вже одноразового використання. Сумний підсумок морального падіння вчорашнього добровольця. І урок для багатьох. Тому що пройти випробування на війні – півсправи. Витримати випробування і спокуси владою і грошима, залишитися ЛЮДИНОЮ – це на жаль дано не всім.

Вибачте нас українці за вчорашнього добровольця Мельничука. Повірте – більшість ветеранів чесні люди!

P.S.Тільки-но до мене звернулися жителі Троєщини. З’ясувалося що охоронець Мельничука, якій відкрив стрілянину з бойового пістолета – штатний працівник СБУ. Петро Олексійович цінує своїх людей. Ще б він так до Народу ставився

Семен Семенченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *