САВЧЕНКО ЗАТРИМАЛИ У СТІНАХ РАДИ

Верховна Рада проголосувала за притягнення до кримініальної відповідальності, арешт і зняття недоторканності з депутата Надії Савченко, яку підозрюють у підготовці теракту в урядовому кварталі.

За відповідне рішення проголосувала більшість депутатів.

За рішення про притягнення до кримінальної відповідальності проголросував 291 парламентар. 8 депутатів – проти такого рішення. 277 депутатів підтримали арешт Савченко і 268 парламентарів проголосували за зняття недоторканності.

Згідно з даними поіменного голосування за три подання генерального прокурора Юрія Луценка “проти” віддали голоси 8, 11 і 10 нардепів відповідно.

Так, позбавлення Савченко депутатської недоторканності не підтримали “Оппоблоковці” Михайло Добкін, Нестор Шуфрич, Євген Балицький, Вадим Рабинович, Микола Скорик, Ігор Шурма, представник Блоку Петра Порошенко Вадим Кривохатько і позафракційний Євген Мураєв.

Проти арешту Савченко, крім вищезазначених політиків, проголосували Аркадій Корнацький з БПП, і Вадим Новінський з “Опозиційного блоку”.

Проти затримання – також Василь Гуляєв з партії “Відродження”.

Всього ці постанови Генпрокуратури підтримали 291, 277 і 268 народних депутатів відповідно.

Нагадаємо, зранку Регламентний комітет Верховної Ради підтримав подання щодо винесення на голосування

Регламентний комітет дав “зелене світло” арешту Савченко
зняття недоторканності, дозволу на арешт та притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Надії Савченко.

Савченко інкримінують взаємодію із ватажками бойовиків, змову із Володимиром Рубаном, який уже під арештом, та підготовку теракту у Верховній Раді. Його метою, за версією Генпрокуратури, було фізичне знищення керівництва держави та захоплення влади.

Слідчий СБУ зачитав підозру про злочин Надії Савченко. Це сталося у стінах парламенту України одразу після прощання Савченко зі свою матірю

Нардеп запропронувала слідчому пішки прогулятися до управління Служби безпеки України, а не на автомобілі. На це представник СБУ погодився.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *