Санкції США обвалили турецьку валюту до рекордного мінімуму

Турецька ліра впала до рекордно низького рівня після того, як США з 1 серпня ввели санкції проти двох турецьких міністрів у справі американського пастора, обвинуваченого в підтримці тероризму в Туреччині.

Про це повідомляє Reuters.

«Турцецкая ліра впала до рекордно низького рівня до 5 за долар у четвер після того, як Вашингтон наклав санкції на двох міністрів президента Тайіпа Ердогана у справі судового процесу над пастором США, обвинуваченим в підтримці тероризму», – йдеться в повідомленні.

Як зазначає видання, торги відобразили зростаючу стурбованість інвесторів з приводу напруженості у відносинах Анкари і Вашингтона.

Ліра досягла рекордно низького відношення до долара (5.0934 ліри за 1 долар США) і відновилася до позначки 5.06018 в 20:30 за Київським часом.

Як повідомлялося, Департамент контролю за іноземними доходами Мінфіну США вніс до санкційного списку міністра юстиції Туреччини Абдулхамита Гала і міністра внутрішніх справ Сулеймана Соулу.

Обидва чиновника відігравали провідні ролі в організаціях, відповідальних за арешт і затримання американського пастора Ендрю Брансона, якого Анкара звинувачує у зв’язках з турецьким опозиційним лідером Фетхулахом Гюленом і в причетності до спроби державного перевороту в 2016 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *