Loading...

САМ СОБІ ГОЛОВА? СУДДІ КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ СЕБЕ НЕ ЗДАЮТЬ

“Судді Конституційного Суду, які давали Януковичу диктаторські повноваження, які створили підстави для його диктатури, що призвела до крові, які зараз хочуть скасувати люстрацію, стануть недоторканними!”, – наголосив Єгор Соболєв на засіданні Погоджувальної ради За новими правилами, які ухвалені в Конституції, тепер право на арешт судді Конституційного Суду буде давати сам Конституційний Суд”.

Аби не допустити цього, потрібно нарешті розглянути законопроект про люстрацію. “Вже більше 15 місяців в Парламенті лежить законопроект, який розповсюджує процедуру люстрації і на суддів Конституційного Суду, і на кандидатів в народні депутати, і на кандидатів в Президенти”, – звернувся до голови Верховної Ради народний депутат від “Самопомочі” Єгор Соболєв.

Майже 20% суддів в Україні відмовляються від переатестації через те, що не можуть обґрунтувати свій майновий стан або підтвердити професійну придатність. Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко. За його словами, майже половина суддів, які все-таки пішли на переатестацію, не проходять її через недостатній професійний рівень або неможливість підтвердити своє майнове становище.

То невже український народ має ще й утримувати цих людей довічно:

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *