Loading...

СААКАШВІЛІ ЗАБОРОНИЛИ В’ЇЗД В УКРАЇНУ ДО 2021-ГО РОКУ

 Заборона поширюється на усі пункти пропуску на кордоні. Про це повідомив сам Саакашвілі, оприлюднивши у соцмережі відповідь прикордонників на запит його адвоката. 12-го лютого Саакашвілі затримали у київському ресторані та депортували до Польщі

Начальник Мостиського прикордонного загону прийняв рішення про заборону екс-президенту Грузії Міхеїлу Саакашвілі в’їзду до України до 13 лютого 2021 року. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив сам Саакашвілі, опублікувавши відповідь першого заступника глави Держприкордонслужби Василя Серватюка на запит адвокатів.

У документі йдеться про те, що екс-глава Одеської ОДА 10 вересня 2017 року незаконно перетнув кордон України у пункті пропуску “Шегині”. Крім того, зазначається, що 12 лютого 2018-го було здійснено реадмісію Саакашвілі за стандартною процедурою.

“Начальник Мостиського прикордонного загону прийняв рішення про заборону Саакашвілі Міхеїлу Ніколозовичу в’їзду в Україну терміном на 3 (три) роки до 13.02.2021”, – йдеться у відповіді ДПСУ. Цю інформацію підтвердив і речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян, передає “Українська правда”.

“Так. Підтверджую. Дійсно, командир Мостиського загону в межах повноважень прийняв таке рішення, враховуючи обставини порушення кордону М.Саакашвілі в вересні 2017 року та опираючись на відповідні рішення судів”, – розповів прес-секретар. Він уточнив, що відповідне рішення про заборону в’їзду поширюється на усі пункти пропуску на українському кордоні.

facebook.com/SaakashviliMikheil

facebook.com/SaakashviliMikheil

facebook.com/SaakashviliMikheil

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *