Саакашвілі виїхав в Україну, колону зустрічаючих заблокували вдруге

Колишній голова Одеської обласної державної адміністрації, лідера партії “Рух Нових сил” Михайло Саакашвілі в’їжджає в пункт пропуску “Краковець”.

Про це політик повідомив на своїй станиці в соціальній мережі Facebook.

“Все, ми виїжджаємо в Краковець, Україна”, – написав він.

При цьому, як повідомив депутат Верховної Ради Семен Семенченко ( “Об’єднання” Самопоміч “) в Facebook, колону представників” Штабу блокади торгівлі з окупантами “, яка їде зустрічати Саакашвілі, затримали вдруге на Житомирській трасі. Представники поліції пояснили, що в поліцію Житомирської області надійшов сигнал, що невідомі люди перевозять зброю, тому і була зупинена колона.

Поліція вдруге зупинила колону, що їде зустрічати Саакашвілі – Штаб блокади

Поліція вдруге зупинила колону, що їде зустрічати Саакашвілі – Штаб блокади

“Житомирська область зустріла з “радісними” обіймами. Добровольці “Донбасу” одразу отримали шалену підтримку від усіх проїжджаючих по трасі машин (гудки, зупинки машин зі словами підтримки). Так як добровольці одразу вишикувалися в бойову колону, а автоматників начальник поліції підтягнути не встиг, то аваковцям довелося обійтися без незаконних дій і обмежитися законної перевіркою номерів на офіційно зареєстровану зброю”, – написав Семенченко на своїй сторінці у Facebook.

При цьому він додав, що колона вирушила далі й рухатиметься через Рівненську область.

Як повідомляли Українські Новини, Держприкордонслужба порекомендувала не їхати через пункт пропуску “Краковець” через приїзд Саакашвілі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *