РОЗДУМИ ПРО СПРАВУ КАРНАУХА

Нагадаємо, що перший заступник міського голови Григорій Миколайович Карнаух та начальник загального відділу Вікторія Петрівна Брень, згідно з повідомленням у Фейсбуку Генерального прокурора Юрія Луценка, були затримані працівниками ГПУ та СБУ 2 серпня 2018 р. під час отримання чергової частини неправомірної вигоди. Мова йшла про передачу права оренди 4,5 га землі за 30 тис. дол. Григорію Миколайовичу була висунута підозра за ст. 368 Кримінального кодексу України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Частина 3 цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Ця справа наробила в місті багато галасу. Її не обговорював тільки лінивий. Перемивалися кістки Григорію Карнауху та Вікторії Брень, висловлювалися різні версії та припущення щодо самого випадку та подальшої долі фігурантів кримінального провадження № 42017000000003154. На конкурсі прогнозистів перемогли ті, які вважали, що Карнауху «нічого не буде».

Читайте у свіжому випуску газети роздуми щодо справи Карнауха, яка 5 серпня 2019 р., через рік після пред’явлення підозри, була закрита.

“Прокурор Генеральної прокуратури закрив кримінальне провадження за п.3 ч. 1 ст. 284 КПК України: «Не встановлені достатні докази для доведення винуватості особи в суді і вичерпані можливості їх отримати».

До речі, сьогодні, 28 серпня, в залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради відбудеться брифінг адвоката Горпиненка О.М. – керуючого партнера адвокатського об’єднання з питання закриття кримінальної справи стосовно Карнауха Г.М. Запрошуються депутати міської ради, члени виконавчого комітету, представники засобів масової інформації, жителі міста. Початок о 14.00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *