“Рот в крові”: в Одесі няню звинуватили в побитті дитини

Хлопчика знайшли вдома з гематомами
Синці, закривавлений ротик, розпухле вухо – таким Марія Литовченко побачила свого молодшого сина, коли примчала з роботи. Жінка запанікувала, тому що няня по телефону попередила про звільнення і перестала брати слухавку. Прибігши додому вона побачила старшого 4-річного сина, який грався сам. Няня, від якої пахло алкоголем, міцно спала, а на ній лежав однорічний малюк.

“Бачу, що у нього весь рот в крові, ліва частина опухла від синців, вухо розпухло, все в гематомах. Ліва частина обличчя, кофточка у нього вся в великих плямах крові. Я починаю будити її, кажу: що ви наробили? А це так і було “, – говорить Марія Литовченко.

Мати викликала “швидку” і поліцію, хлопчика госпіталізували. У лікарні засвідчили численні гематоми і травми. Поліція в цей час спілкувалася з нянею. “Було опитано няню малюка, яка заперечувала свою причетність до побиття дитини. Слідчими призначено клопотання про проведення судово-медичної експертизи для встановлення ступеня тяжкості отриманих тілесних ушкоджень “, – пояснила представник поліції Любов Гордієвська. На час слідства няню відпустили.

Марія, щоб уберегти інших мам від такої помічниці, написала пост в соцмережі. У коментарях відписалися не тільки обурені френди, але і сама няня. “Мати – аферистка, щоб не платити гроші няньці, придумує всякі жахи. Тільки що почула, що я у неї більше працювати не буду – театр зобразила “, – стверджує жінка. Марія ситуацією шокована, бо до сих пір проблем з нянями у неї не було. Цю жінку знайшла за оголошенням в інтернеті, вона показала диплом про вищу педагогічну освіту і розповіла про досвід роботи з малюками.

Односельці колишньої няні, коли прочитали пост в соцмережі, розповіли, що жінка дійсно колись працювала вчителем фізкультури, але потім у неї почалися проблеми з алкоголем і вона звільнилася зі школи. Прибираючи будинок, Марія знайшла пляшку з-під дешевого вина і зім’яту візитку лікаря-нарколога. Тепер вона хоче домогтися для жінки покарання і більше ніколи справ з нянями не матиме.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *