“Російські танки підійдуть”: Жириновський спрогнозував війну проти НАТО за Україну

Скандальний російський політик, депутат Держдуми Володимир Жириновський заявив, що коли в Брюсселі почнеться обговорення питання про прийом України в НАТО, російські війська будуть стояти на кордоні Німеччини.

“Ми ніколи не дозволимо, щоб НАТО стояло біля наших кордонів… Прибалтика була помилкою, більше цієї помилки не буде, і в НАТО про це знають. Вони заздалегідь кажуть – Україна не готова, Грузія не готова…” – заявив Жириновський в ефірі телеканалу “Росія 1”.

Депутат Держдуми вважає, що в НАТО бояться Росії.

“Російські танки підійдуть до німецького кордону, там за дві години всього взяти Берлін, Відень, Париж, Лондон! Все, їм кінець!” – зазначив він.

Наостанок російський політик заявив про незаконність виходу України зі складу СРСР, про незаконність виходу Польщі, Фінляндії та країн Балтії зі складу Російської імперії, і пообіцяв “не дати солдатам НАТО топтати споконвічно російську землю”.

Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна проведе в майбутньому два референдуми, на які будуть винесені питання вступу країни в НАТО та Європейський Союз.