Причину вибухів під Ічнею ще не встановили – прокуратура

У справі про вибухи на складі боєприпасів під Ічнею у Чернігівській області в жовтні 2018 року підозру нікому не оголошували і причину детонації боєприпасів не встановлено.

Про це повідомила Військова прокуратура Чернігівського гарнізону на запит Радіо Свобода.

У прокуратурі зазначили, що триває розслідування за статтями “диверсія” і “недбале ставлення до військової служби”.

“У ході досудового розслідування причину детонації боєприпасів не встановлено, відпрацьовуються основні слідчі версії, триває проведення комплексної пожежно-технічної, вибухо-технічної, судово-хімічної, безпеки життєдіяльності та військової експертизи”, – йдеться у відповіді.

 У відомстві уточнили, що розмір завданих збитків наразі невідомий, “триває судова товарознавча експертиза військового майна, техніки та озброєння”.

Нагадаємо:

  • У ніч на 9 жовтня 2018 року почалися вибухи на 6-му арсеналі Міноборони в Чернігівській області, впродовж доби з 16-кілометрової зони було евакуйовано 12,5 тисячі осіб.
  • Силові відомства підозрювали диверсію на складах і припускали, що на арсеналі було закладено вибухівку.
  • 16 жовтня головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що в момент початку вибухів на арсеналі №6 поблизу Ічні Чернігівської області в зоні покриття працював неідентифікований мобільний телефон, який могли використати для приведення вибухового пристрою в дію.
  • 22 жовтня МВС повідомило, що вибухи на арсеналі поблизу Ічні припинилися.
  • 7 листопада військовий прокурор центрального регіону України Григорій Рябенко заявив, що вибухи на складах з боєприпасами під Ічнею Чернігівської області сталися внаслідок диверсії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *