ПП “ЗА МАЙБУТНЄ” ПРЕДСТАВЛЯЄ КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ТА ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПП "ЗА МАЙБУТНЄ" ПРЕДСТАВЛЯЄ КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ТА ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПИРОГОВСЬКИЙ
Олександр
Юрійович,
кандидат
у депутати
до Київської обласної ради

ПП "ЗА МАЙБУТНЄ" ПРЕДСТАВЛЯЄ КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ТА ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАВАЛЬНА

Марина Іванівна,

кандидат у депутати до

Переяславської ОТГ №1

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №3

ПП "ЗА МАЙБУТНЄ" ПРЕДСТАВЛЯЄ КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ТА ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ГОЛОВАНОВА Раїса Петрівна

Народилася 15 вересня 1958 року в м. Чорнобиль Київської області. Громадянка України.

Освіта вища. У 1999 році закінчила Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю «Дошкільне виховання».

Трудову діяльність розпочала з 1977 року на посаді майстра виробничого навчання ПТУ № 8 у м. Прип’ять.

1993 р. – очолила Територіальний центр по наданню соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам. 1999 р. – генеральний директор Переяслав-Хм. центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів. 2020 р. – генеральний директор Центру надання соціальних послуг та соціальної інтеграції.

Голова Ради директорів стаціонарних установ та член колегії Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації. Заслужений працівник соціальної сфери України. Кавалер ордену «За заслуги» ІІІ ступеню. Депутат Переяслав-Хм. міської ради двох скликань. Членкиня громадської організації «Міжнародний фонд «Взаємопорозуміння та толерантність». Безпартійна. Заміжня. Має дорослого сина.

Заможна громада і щасливі люди!

ПП "ЗА МАЙБУТНЄ" ПРЕДСТАВЛЯЄ КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ТА ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВОЙЦЕХОВСЬКА (Юношева) Тетяна Євгенівна

Народилась 6 листопада 1977 року на Київщині.

У 2000 році з відзнакою закінчила відділення права історичного факультету НПУ ім. Драгоманова М.П.

1999-2002 рр. – працювала у СЗОШ №278, гімназії «Троєщина» вчителем історії та правознавства. З 2008 до 2013 року працювала у ЗАТ «АВІАКОМПАНІЯ АЕРОСВІТ» інженером, заступником директора ДЛЕ ПС Боїнг-767 Льотного комплексу з адміністративної роботи.

Займаюсь активною суспільною, громадською діяльністю. Є співавтором логотипа та Брендбука міста Переяслава. Виховую 3 дітей.

Головними своїми завданнями бачу сприяння формування  Переяславської громади як сильного, спроможного, дієвого суб’єкта самоврядування та перетворення Переяславщини у місце для реалізації мрій та амбіцій для кожного, хто тут живе.

Ми маємо створювати не тільки комфортні умови для проживання та відпочинку, але й працювати над залученням інвестицій, створенням нових робочих місць, перетворенням величезної культурної та історичної спадщини Переяславщини на ресурс громади.

ПП "ЗА МАЙБУТНЄ" ПРЕДСТАВЛЯЄ КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ТА ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КОНЧЕНКО Віктор Дмитрович

Народився 10 лютого 1958 року в м. Переяслав-Хмельницький Київської області. Громадянин України.

Освіта вища. У 1984 році закінчив Київський медичний інститут ім. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа».

У 1985-1988 роках працював лікарем-кардіологом Республіканського госпіталю інвалідів Великої Вітчизняної війни. З 1988 року і донині працює лікарем-кардіологом у КНП Переяслав-Хм. цетральна районна лікарня. Депутат міської ради п’ятьох останніх скликань. Випускник школи місцевого самоврядування (м. Львів), проходив стажування у Польщі. Безпартійний. Діючий депутат Переяславської міської ради VII-го скликання. Одружений. Має двох доньок.

Переяславщина має бути екологічно чистою, з нормальними дорогами, з розвинутими підприємствами, з новими житловими масивами, перспективною туристичною інфраструктурою.

ПП "ЗА МАЙБУТНЄ" ПРЕДСТАВЛЯЄ КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ТА ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЗАПОРОЖЕЦЬ Сергій Олександрович

Народився 6 вересня 1984 року в місті Переяслав-Хмельницький Київської об-ласті. Громадянин України.

Освіта вища. У 2007 році закінчив ДВНЗ «Переяслав-Хм. державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання». 2015 рік – закінчив відділення післядипломної освіти ДВНЗ «Переяслав-Хм. державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» за спеціальністю «Економіка підприємства». З березня 2008 року по липень 2015 року працював в Переяслав-Хм. об’єднаній державній податковій інспекції, спочатку водієм, а згодом – головним державним податковим ревізором-інспектором. З липня 2015 року і по даний час працює на посаді механіка автогаража у ТОВ «ПЕРЕЯСЛАВ-МОЛПРОДУКТ». Безпартійний. Одружений. Має двох синів.

Соціальна сфера – школа має працювати на виявлення та розвиток талантів кожної дитини, а не на заучування інформації. Соціальна допомога повинна бути адресною. Організація діяльності влади на принципах прозорості, відвертості, під­контрольності громадянм. Забезпечення якісного прибирання міста із дотриманням всіх санітарних норм. Створення таких умов роботи, щоб влада дослуховувалась до проблем кожного громадянина міста і могла їх вирішити. Проведення повного обліку земель міста та її цільового використання. Підтримка місцевих товаровиробників. Я обіцяю працювати прозоро, відкрито і чесно на користь жителів Переяславщини.

ПП "ЗА МАЙБУТНЄ" ПРЕДСТАВЛЯЄ КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ТА ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КУРИЛЕНКО Олексій Вікторович

Народився 11 березня 1983 року в місті Києві. Громадянин України.

Освіта вища. У 2004 році закінчив Український фінансово-економічний інститут за спеціальністю «Економічна кібернетика».

Трудову діяльність розпочав у 2003 році на заводі АК «Росток». Далі працював у страхових компаніях «АСКА» та «Оранта». У 2007 році був призначений на посаду заступника директора з комерційної діяльності в ПП «Лендмарк плюс 1». З 2014 року працював майстром будівельно-монтажного відділу в Переяслав-Хм. відділенні АТ «Київоблгаз», звідки в 2017 році був переведений у Києво-Святошинське відділення на посаду майстра служби підземних газопроводів. У тому ж році працював керуючим відділення у ФОП Ковалик А.А. З 2019 року і досі працює в Переяслав-Хм. відділенні АТ «Київоблгаз» на посаді старшого майстра групи експлуатації мереж служби експлуатації систем газопостачання.

Безпартійний. Одружений. Має сина та доньку.

Кардинальна реформа відділу благоустрою. Залучення інвестицій та підтримка малого бізнесу. Лобіювання та активна участь в порятунку річок Переяславщини.

ПП "ЗА МАЙБУТНЄ" ПРЕДСТАВЛЯЄ КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ТА ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЖУК Артур Володимирович

Народився 12 квітня 1995 року в місті Переяслав-Хмельницький Київської області. Громадянин України.

Освіта вища. У 2016 році закінчив Київський міжнародний університет за спеціальністю «Економіка підприємства».

У м. Переяславі займається підприємницькою діяльністю, ФОП «Жук А.В.», а саме: відкрив дитячий розважальний центр «Дитяча мрія», який користується неабиякою популярністю у дітей міста та їх батьків, а також кінотеатр 3d cinema, одне з улюблених місць відпочинку молоді. Безпартійний. Одружений. Має сина.

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №4

ПП "ЗА МАЙБУТНЄ" ПРЕДСТАВЛЯЄ КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ТА ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЯКИМЕНКО Олександр Іванович

Народився 9 червня 1974 року в селі Положаї Переяслав-Хмельницького району Київської області. Громадянин України.

Освіта вища. У 1998 році закінчив Національний технічний університет України (КПІ) за спеціальністю «Автоматизоване керування енергосистемами». Трудову діяльність розпочав у 1991 році слюсарем механічно-збиральних робіт у ВО «Київприлад».

Працював технологом у ТОВ «Родень-Інвест», інспектором енергонагляду Переяслав-Хмельницького РЕМ, заступником директора ТОВ «Гетьман Капітал».

З 2005 року – директор ФОП «ЯКИМЕНКО О.І».

З 2009 року – голова Галузевої ради підприємців з питань торгівлі й послуг.

З 2015 року – командир роти охорони міста і району при Переяслав-Хм. ОМВК.

З 2015 року – Голова Громадської організації «Наш Переяслав».

Депутат Переяслав-Хмельницької міської ради VI-го скликання.

Безпартійний. Має двох синів.

В разі обрання мене депутатом Переяславської громади, беру на себе зобов’язання:

– Сумлінно виконувати обов’язки депутата згідно статті закону України про місцеве самоврядування в Україні;

– Гідно представляти інтереси громадян виборчого округу в раді, виконувати запити населення виборчого округу;

– Приймати активну участь у реалізації молодіжних програм, направлених на поліпшення ситуації по боротьбі зі злочинністю та наркоманією;

– Бути чуйним у ставленні до запитів громадян, систематично вести прийом жителів округу;

– Тісно співпрацювати з освітніми навчальними закладами з питань виховання підростаючого покоління;

– Докладати максимум зусиль для виділення коштів на ремонт покрівель багатоквартирних будинків, на облаштування прибудинкових територій;

– Ініціювати розгляд та вирішення питань по реконструкції, ремонту та будівництву мереж електропостачання, вуличного освітлення, водопостачання та водовідведення, ремонту доріг нашого округу.

ПП "ЗА МАЙБУТНЄ" ПРЕДСТАВЛЯЄ КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ТА ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КОВАЛЬЧУК Петро Петрович

Народився 12 липня 1985 року у м. Львові. Громадянин України.

Освіта вища. У 2005 році закінчив Правничий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Правознавство».

З квітня 2007 року по березень 2008 року працював юристом у ТОВ «Діагностичні системи – Україна». Травень 2008 року – червень 2009 року – юрист у Адвокатському об’єднанні «Адвокатська фірма «Александров та партнери». Червень 2009 року – травень 2010 року – юрист Державного підприємства «Державний навчальний центр з Належної Виробничої/Дистриб’ютерської Практики». Липень 2010 року – лютий 2011 року – юрист у Адвокатському об’єднанні «Сацюк та партнери». Вересень 2011 року – червень 2014 року – працював на різних посадах у ТОВ «Комунальні Системи України». Жовтень 2014 року – лютий 2017 року в.о. директора ДП «Центр розвитку державно-приватного партнерства». Із березня 2017 року і по даний час обіймає посаду в.о. генерального директора КП КОР «Переяслав-Хмельницьктепломережа». Безпартійний. Одружений.  Має сина.

Іду в Переяславську міську раду, щоб:

– Гарантувати мешканцям округу захист саме їх інтересів в міській раді.

– Підтримати відновлення робочих місць на існуючих підприємствах Переяслава, а також сприяти створенню нових робочих місць.

– Сприяти створенню в місті достойних автомобільних доріг, якісного вуличного освітлення, облаштуванню зручних тротуарів і пішохідних зон.

– Забезпечити ефективне використання ресурсів міського бюджету.

– Відстоювати справедливий розподіл земельних ділянок.

Обіцяю:

– Нести відповідальність перед виборцями та громадою за свою роботу.

– Не рідше як раз на півріччя інформувати виборців про роботу міської ради.

– Приймати активну участь у вирішенні всіх питань що стосуються громади.

– Громадо, Ви мене обираєте – тож відповідати мені перед Вами!

З повагою до Вас та Вашої позиції, Ковальчук Петро

ПП "ЗА МАЙБУТНЄ" ПРЕДСТАВЛЯЄ КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ТА ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЦАРЕНОК Наталія Петрівна

Народилися 14 квітня 1978 року в місті Переяслав-Хмельницький Київської області. Громадянка України.

Освіта вища. У 2006 році закінчила Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Педіатрія».

З 2006 по 2009 рік проходила інтернатуру в Переяслав-Хм. ЦРЛ по спеціальності «Дитяча хірургія». З 2009 по 2016 рр. – дитячий лікар-хірург цієї ж лікарні. У 2016 році по переводу була зарахована до КЗ «Переяслав-Хмельницького ЦПМСД» на посаду заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення. У 2017 році переведена на посаду головного лікаря КЗ «Переяслав-Хм. ЦПМСД».

Від 11 квітня того ж року переведена на посаду директора КНП «Переяслав-Хм. ЦПМСД», де працює на даний час.

Безпартійна. Заміжня. Має двох синів.

Моя рідна Переяславщина має бути екологічно «чиста», «зелена». Обов’язково з розвитком нових підприємств, будівництвом нових житлових масивів.

ПП "ЗА МАЙБУТНЄ" ПРЕДСТАВЛЯЄ КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ТА ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ШЕВЧУК Юрій Романович

Народився 20 березня 1980 року у м. Львові. Громадянин України.

Освіта вища. У 2003 році закінчив Державний агроекологічний університет за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища».

У 2012 році успішно навчався у Відкритому університеті Британії по системі LINK і здобув кваліфікацію «Management». З 2003 року супервайзер компанії «Rainford» (шоколад MILLENIUM), м. Житомир. З 2005 року Регіональний менеджер компанії «Rainford» (шоколад MILLENIUM), центральна та західна Україна. З 2010  року Бренд менеджер компанії «Tchibo». З 2013 року директор компанії  «Експлуатаційна компанія №1», м. Київ.

Одружений. Має сина.

Мета: Безпечна, освітлена, чиста, зручна, туристична Переяславщина, з широкими можливостями фізичного виховання молоді та активного проведення дозвілля для населення.

ПП "ЗА МАЙБУТНЄ" ПРЕДСТАВЛЯЄ КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ТА ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ШИМЧЕНКО Людмила Анатоліївна

Народилася 10 серпня 1963 року у м. Переяслав-Хмельницький Київської області. Громадянка України.

Освіта вища. У 1984 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г.Короленка, історичний факультет. Трудову діяльність розпочала в 1984 році в Переяслав-Хмельницькій школі-інтернат, де працювала вчителем історії, вихователем. Педагогічну діяльність продовжила в Переяслав-Хм. ПТУ №22, учитель історії та суспільствознавства.

У 2003-2006 роках – навчання в аспірантурі Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України, відділ гуманітарної і політичної безпеки держави. Нині – доцент кафедри документознавства та методики навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Депутат Переяслав-Хмельницької міської ради двох скликань. Безпартійна. Діючий депутат Переяславської міської ради VII-го скликання. Має двох дорослих дітей.

Переяслав – місто зростання моїх дітей, нині – моїх онуків.

Місту і всій територіальній громаді:

Ефективних інвесторів, безпечних та прибуткових робочих місць, переважно для молоді!

Мудрого керманича, ефективного менеджменту, задоволення громадян від умов проживання!

Теплих осель, цілющої води, освітлених вулиць та відремонтованих доріг!

Успішно працюючих освітніх та медичних закладів!

Гарантії щасливого дитинства та безпечної старості!

ПП "ЗА МАЙБУТНЄ" ПРЕДСТАВЛЯЄ КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ТА ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

БАБКІНА Ірина Петрівна

Народилася 7 грудня 1989 року у місті Переяслав-Хмельницький Київської області. Громадянка України.

Освіта вища. У 2012 році закінчила ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» за спеціальністю «Мова та література (англійська)».

З 2014 по 2016 рік працювала вчителем англійської мови у Стовп’язькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Переяслав-Хмельницького району.

Із квітня 2017 року – позаштатний кореспондент у міськрайонній газеті «Діловий Переяслав».

Із лютого 2019 року і по нині – вчитель англійської мови у Стовп’язькому НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО».

Безпартійна. Заміжня. Має сина та доньку.

Вважаю, що майбутнє новоствореної громади – це якісне надання усіх послуг, зокрема доступні медицина та освіта, професійно продуманий розвиток інфраструктури.  Отримавши це все, тільки тоді ми зможемо говорити про добробут містян.

ПП "ЗА МАЙБУТНЄ" ПРЕДСТАВЛЯЄ КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ТА ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ТЕТЕРЯ Світлана Анатоліївна

Народилася 7 грудня 1969 року в місті Переяслав-Хмельницький Київської області. Громадянка України.

Освіта вища. У 1991 році закінчила Переяслав-Хмельницький філіал КДПІ ім. О.М. Горького, де отримала спеціальність «Педагогіка і методика початкового навчання».

У 2017 році здобула другу вищу освіту у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» за спеціальністю «Історія».

З серпня 1991 року працювала в Вовчківській неповній середній школі Переяслав-Хмельницького району на посаді вихователя групи продовженого дня.

З лютого 1992 року прийнята на посаду молодшого наукового співробітника Переяслав-Хмельницького Державного історико-культурного заповідника.

На сьогоднішній день займає посаду завідувачки науково-дослідного сектора «Музей кобзарства» Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав».

Безпартійна. Заміжня. Має доньку.

Найважливішим аспектом розвитку Переяславщини я бачу економічне становлення та розвиток об’єднаної територіальної громади, де кожен житель буде відчувати себе захищеним громадянином із високим рівнем життя. Для цього необхідно використати унікальний туристичний потенціал древнього Переяслава. Місто повинно стати музейно-туристичним центром України з успішною економікою, розвинутою інфраструктурою, високим рівнем життя за європейськими стандартами. Розвиток туристичної галузі – це нові інвестиції, додаткові робочі місця та збільшення надходжень до бюджету громади.