Порядок оформлення субсидій для категорій громадян без доходів

Для розрахунку субсидії на оплату житлово-комунальних послуг для тих категорій громадян України, які не мають легальних доходів, держава введе т.зв. “Умовний дохід” в розмірі двох прожиткових мінімумів для працездатної особи (з 1 травня 2016 року – 2900 грн). Ця сума і буде фігурувати в необхідних для оформлення субсидії документах, цитує прес-служба Мінсоцполітики заступника міністра соціальної політики Віталія Мущиніна

Державний службовець нагадав, що для оформлення субсидії на оплату послуг ЖКГ необхідно подати лише 2 письмових документа: заява та декларація. Заявку на отримання субсидії вже можна подати в електронному вигляді.

Відзначається, що субсидію можуть оформити і сім’ї, які орендують житло, на підставі договору оренди. Крім того, заборгованість по оплаті послуг ЖКГ на право призначення субсидії не впливає.

Мущинін відповів на питання регіональних ЗМІ на семінарі з питань енергоефективності та тарифної політики уряду. Раніше Гройсман назвав “блефом і популізмом” рішення про замороження тарифів на ЖКГ в Києві

Як повідомлялося, в цьому році для впровадження енергоефективних заходів в сфері теплопостачання буде підписано договорів на 88 млн дол. Крім того, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сподівається, що Фонд енергоефективності буде запущений на початку 2017 року.

Жителі непідконтрольних районів Донбасу можуть отримати соціальні виплати тільки на підставі довідки про те, що вони є внутрішньо переміщеними особами (ВЛП). За словами Мущиніна, це питання винесено на порядок денний в ході переговорів Контактної групи в Мінську.