Порошенко про заяви Путіна щодо України: “Якщо так багато говорив, то йому воно свербить”

Президент України Петро Порошенко прокоментував заяви російського колеги Володимира Путіна про Україну під час зустрічі з Дональдом Трампом.

Про це Порошенко заявив в ефірі “Свободи слова” на телеканалі ICTV.

“Базуючись на моїй зустрічі з Трампом, яка відбулася напередодні на саміті Україна-НАТО. Базуючись на підсумкових документах саміту НАТО, де стоїть у тому числі і підпис президента США Дональда Трампа, Україна була і залишається серед перших пріоритетів як НАТО, так і США. Те, що про це казав Путін, для мене є очевидним, що якщо так багато говорив, то і йому воно свербить”, – зазначив Порошенко.

Повідомлялося, що Володимир Путін чекає, що США “більш рішуче” налаштовуватимуть українську сторону на виконання мінських угод. Про це після двостороннього російсько-американського саміту він заявив на спільній з Дональдом Трампом прес-конференції.

Звертаючись до преси, Путін назвав агресію РФ на Донбасі “українською кризою”.

“При обговоренні української кризи звернули увагу на добросовісну реалізацію мінських домовленостей”, – заявив Путін.

 Президент РФ чекає, що США тиснутимуть на Київ для виконання мінських угод.

“США могли би рішучіше наполягати на цьому (реалізації мінських домовленостей – Ред.) і налаштовувати українське керівництво на цю роботу”, – додав Путін.

 Також Путін запевнив американського президента, що Росія збереже транзит російського газу через Україну після будівництва газопроводу “Північний потік – 2”.

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія відреагує “вкрай негативно”, якщо Україна або Грузія вступить в НАТО. Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу Fox News.

“Для нас, що ж, це пряма і безпосередня загроза для національної безпеки. Пересування інфраструктури НАТО до наших кордонів буде загрозою, і … реакція буде вкрай негативною “, – заявив Путін.

Нагадаємо, 11 липня Саміт Північноатлантичного альянсу підтвердив євроатлантичні прагнення України.

 Як відомо, згідно з рішенням Бухарестського саміту НАТО Україна та Грузія “одного дня стануть членами Альянсу”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *