ПЕРЕЯСЛАВУ ВЖЕ НІЧИМ ПОХВАЛИТИСЯ. МІСТО ВТРАТИЛО СТАТУС ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТОГО

Я вже писала про те, що минулого року під час святкування Дня міста Олександр Горган, який був тоді головою Київської облдержадміністрації, подарував Переяславу сертифікат на дуже дороге інноваційне імпортне обладнання (його ціна близько 2 млн грн.) для вимірювання стану атмосферного повітря в нашому місті. Тоді чиновник пообіцяв переяславцям, які неодноразово зверталися до нього щодо непрозорості та незаконності побудови ТЕС у нашому місті, що вони будуть захищені, а електростанція ніяк не вплине на те, що одне з найбільш екологічно чистих міст України втратить свій статус, перетворившись на забруднену промислову зону.

Зокрема, виступаючи на святкуваннях, Олександр Любомирович сказав: ”Ніхто не допустить ніяких зловживань, і замовчувань. Деякі питання щодо цього об’єкту зараз у судах і ми повинні дочекатися їх остаточного рішення. Та це не значить, що влада буде сидіти, склавши руки, поки ті чи інші обставини створять екологічну небезпеку. Ми бачимо перспективу Переяслава, як зразка екологічної безпеки. А для того, щоб за станом екології дієво здійснювався контроль, сьогодні від обласної держадміністрації передаю місту особливий і важливий подарунок — сертифікат на дуже дороге інноваційне імпортне обладнання. З його допомогою громада зможе точно знати, які викиди та скільки дає ТЕС. Рівень викидів буде оприлюднюватися он-лайн, і у випадку, якщо буде найменше перевищення, об’єкт буде зупинятися”…

Десь в середині листопада минулого року стаціонарний пост автоматизованої системи моніторингу атмосферного повітря дійсно запрацював. Розмістили його по вулиці Богдана Хмельницького, 107. Інформацію про екологічний стан атмосфери в Переяславі нині кожен житель міста може цілодобово переглядати через офіційний сайт Переяслав-Хмельницької міської ради. Та ось — біда. Вона, ця інформація, дуже невтішна.

Світлина від Світлани Світлани.

Світлина від Світлани Світлани.

Світлина від Світлани Світлани.

Світлина від Світлани Світлани.

Світлина від Світлани Світлани.

Світлина від Світлани Світлани.

Світлина від Світлани Світлани.

Світлина від Світлани Світлани.

Читайте у свіжомку номері газети про те, чим ми дихаємо і чим це нам загрожує

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *