Перед Великоднем волонтери зібрали пасочок для людей, які опинилися в скруті

Як повідомила сьогодні у місцевих групах Alina Lytvyn, “напередодні Великодня, почуття вдячності просто переповнює душу! І тому, зараз буде пост подяки всім, хто допомагав та допомагає людям, які цього потребують!

Десь місяць тому, наша громадська організація “У добрі руки” ініціювала збір продуктів для соціально-незахищених верств населення (одиноких бабусь та дідусів). На наші прохання про допомогу відгукнулися дуже багато людей і нам навіть вдалося дещо вийти за межі початкових планів і допомогти не лише стареньким, а й людям, які через інвалідність, також опинилися у скруті.

За місяць, що минув, продуктові набори були доставлені більш ніж 30 людям, які під час карантину опинилися сам на сам з кризовою ситуацією в країні. Дехто може сказати, що це мало. Можливо, так і є, але хочемо вірити в те, що для деяких людей і це було неабиякою підтримкою!

Деталі попередніх візитів до Переяславського центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів можна переглянути за посиланнями:

https://m.facebook.com/groups/145259702837551?view=permalink&id=500246320672219

https://m.facebook.com/groups/145259702837551?view=permalink&id=504234243606760

https://m.facebook.com/groups/145259702837551?view=permalink&id=508628679833983

І ось сьогодні, напередодні великого свята Великодня, завдяки допомозі:
🙌 Іванової Юлії, яка передала нам 360 грн.;
🙌Герасименка Ростислава, який перерахував нам 100 грн.;
🙌золотим ручкам Барабаш Анастасії, яка сама спекла неймовірно красиві та пахучі паски,
ми привезли до Центру 46 пасок, частина з яких сьогодні була освячена та доставлена тим людям, які знаходяться на обліку в Центрі

Перед Великоднем волонтери зібрали пасочок для людей, які опинилися в скруті

Перед Великоднем волонтери зібрали пасочок для людей, які опинилися в скруті

Перед Великоднем волонтери зібрали пасочок для людей, які опинилися в скрутіПеред Великоднем волонтери зібрали пасочок для людей, які опинилися в скрутіПеред Великоднем волонтери зібрали пасочок для людей, які опинилися в скруті

Ми щиро дякуємо працівникам Центру за те, що незважаючи на всі обмеження, які зараз діють в Україні, вони самовіддано виконують свою роботу, щодня навідуючись до людей, яким більше немає кому допомогти!

Друзі, ми вдячні усім вам за те, що долучитися до реалізації нашої ідеї!

МИ ВДЯЧНІ УСІМ, ХТО В НЕПРОСТИЙ ЧАС РОБИТЬ ДОБРІ СПРАВИ!

Завдяки вам з’являється віра в те, що будь-яке зло та нещастя ми переможемо, бо світлих та щирих людей навколо дійсно дуууже багато!

Напередодні найвеличнішого свята – Світлого Христового Воскресіння – бажаємо всім миру та любові в серці!

P.S. та ще раз дякуємо!”