Павло Іванович збирає докази…

Ігор Головань, адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання “Головань і партнери”:

Я писав нещодавно про те, що ми, українські платники податків, продовжуємо фінансувати діяльність (!) Донецької обласної ради.

Відповідно до статті 95 Конституції, бюджетна система України будується на засадах справедливого і неупередженого розподілу суспільного багатства між громадянами і територіальними громадами.

Я особисто сумніваюсь, що витрата більш ніж 4 млн гривень на Донецьку обласну раду відповідає цим конституційним засадам.

А тому звернувся до суду з позовом до керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Жебрівського Павла Івановича про скасування розпорядження від 22 грудня 2016 року N1171 “Про обласний бюджет на 2017 рік” в частині, яка передбачає фінансування Донецької обласної ради у 2017 році на суму 4108,5 тис. грн.

11 квітня 2017 року представник відповідача подав клопотання про зупинення провадження у справі з метою надання додаткових доказів у справі. Суд клопотання задовольнив, провадження у справі до 24 квітня зупинив.

Отже, Голова Донецької обласної державної адміністрації – керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Жебрівський Павло Іванович до 24 квітня 2017 року має намір надати докази того, що витрата 4 з лишком мільйонів гривень платників податків на діяльність Донецької обласної ради то є законно і справедливо.

Чекатимемо з нетерпінням.