Павелко знову заявив, що не причетний до корупції

Президент Федерації футболу України (ФФУ) Андрій Павелко заявив про те, що не причетний до контрактів із закупівлі обладнання, завдяки яким із бюджету було виведено близько 28 мільйонів гривень.

Про це передає Sport Arena.

“Якщо є бажання на цьому заробляти, то не потрібно для цього придумувати складні завдання, будувати заводи та ставити настільки максимальні завдання, як це робили раніше”, – заявив Павелко.

Він зазначив також, що заробив свій капітал ще до політики, займаючись бізнесом.

“Для мене немає такої мети, я – успішний бізнесмен до парламенту. Зараз займаюся парламентською діяльністю й в тому числі як парламентарій маю завдання, щоб наше покоління українців було здоровим”, – заявив глава ФФУ.

Програма Схеми провела розслідування, згідно з яким ФФУ вивела зі свого бюджету понад один мільйон доларів через офшор в ОАЕ під час закупівлі обладнання для заводу по виробництву штучних полів. За даними журналістів, Павелко особисто літав до країни Перської затоки, де зареєстрована фірма-прокладка. Там він зустрічався з її номінальним директором.

За даними журналістів програми, яка розкриває корупційні дії, президент ФФУ і нардеп від БПП Андрій Павелко особисто літав до країни Перської затоки, де зареєстрована фірма-прокладка. Там він зустрічався з її номінальним директором.

Є підозра, що в корупційній схемі також міг бути замішаний генеральний директор федерації футболу Юрій Запісоцький.

30 вересня 2017 року в Бориспільському районі Київської області відкрили перший в Україні вітчизняний завод з виробництва високотехнологічного штучного покриття для мультиспортивних майданчиків і професійних футбольних полів.

Як повідомляла прес-служба ФФУ, реалізація масштабного проекту пройшла без залучення бюджетних коштів і в максимально стислі терміни.

Партнером ФФУ щодо втілення ідеї створення підприємства стала німецька компанія Polytan, яка, починаючи з 1969 року, є одним зі світових лідерів у виготовленні штучних спортивних покриттів, а її продукція – сертифікована ФІФА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *