Патрульна поліція починає використовувати радари TruCAM для контролю швидкості: список доріг

З понеділка, 8 жовтня, патрульна поліція почне використовувати радари вимірювання швидкості TruCam.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції у Facebook.

“У місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення патрульні поліцейські почнуть використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – пристрої вимірювання швидкості TruCam”, – йдеться у повідомленні.

Пристрої TruCam використовуватимуться лише із розміщенням дорожніх знаків, які повідомляють про фото- відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення та в містах із підвищеним рівнем аварійності унаслідок перевищення швидкості.

 “У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебуватимуть службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору”, – заявили у відомстві.

“Протягом першого тижня патрульна поліція використовуватиме TruCam у пілотному режимі для профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.

Для запобігання зловживанням та корупційним ризикам пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке корегування даних”, – підкреслили у патрульній поліції.

У Києві фіксація швидкості буде працювати лише на проспекті Бажана і проспекті Перемоги.

Патрульна поліція починає використовувати радари TruCAM для контролю швидкості: список доріг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *