П’яний полковник РФ загубив у Горлівці флешку зі звітами бойовиків, – ІС

У окупованому бойовиками “ДНР” місті Горлівка присутні російські кадрові військові. Полковник РФ, бувши у стані алкогольного сп’яніння, загубив документи зі звітами бойовиків, повідомляє 24 канал з посиланням на групу “Інформаційний спротив”.

Кадровий російський полковник Сергій Гайдамака з позивним “Аргун”, який працює під прикриттям як Макаров, після відвідин місцевого розважального закладу загубив флешку з важливими даними, які стосуються військових частин одного з російських підрозділів Південного військового округу ЗС РФ.

У місті Горлівка Сергій Гайдамака займає пост заступника командира з матеріально-технічного забезпечення 1 омсбр 1 АК ВС РФ (Донецьк).

За даними групи “Інформаційний спротив”, російський кадровик “прославився” особливою жадібністю, схильністю до беззаконня та агресії. “Гайдамака – справжня “зірка” “ДНРівського” масштабу, адже він зумів увійти в конфлікт не тільки зі своїми підлеглими, але ще і з представниками донецьких кримінальних структур. Його діяльність – збут ПММ, які одержують російські окупанти в ОРДО”, – зазначили у ІС.