П’яний депутат Сумської облради Сергій Демеха розстріляв перехожих в Конотопі

Журналістам сайту 05447 надійшла інформація щодо вчинення озброєного нападу в стані алкогольного сп’яніння депутатом Сумської обласної ради Сергієм Демехою, що є головою земельної комісії облради, на перехожих, за вулицею Батуринською, що в центрі Конотопа. 

П'яний депутат Сумської облради Сергій Демеха розстріляв перехожих в Конотопі

Наразі на місце резонансної події прибули громадські активісти та поліція. Про кількість жертв та постраждалих наш кореспондент Віктор Михайленко буде повідомлено згодом.

Нагадаємо, що Сергій Демеха був обраний до Сумської облради за списками ВО “Свобода” та згодом Свободівці виключили його зі своїх лав в зв’язку з обґрунтованими підозрами в корупції та голосуванням на підтримку “реґіоналів”.

На даний момент активісти заблокували автомобіль горе-депутата, а поліція бездіє.

П'яний депутат Сумської облради Сергій Демеха розстріляв перехожих в Конотопі
Артем Семеніхін
 В Конотопі починається Врадіївка-2!!!

Щойно мені зателефонували громадські активісти з Конотопу, що починають зносити шини під райвідділок, та повідомили, що депутат облради (тепер підтримує БПП “Солідарність”) Сергій Демеха, в стані алкогольного сп’яніння, домагався неповнолітньої просто в центрі міста! Люди, що вступилися за дівчину були ним розстріляні з особоистої зброї горе-депутата!
Вимагаю від правоохоронців від імені громади Конотопу не упередженого розслідування данного факту злочинних дій цього негідника!!!!