Loading...

ООН оприлюднила докази російської агресії

ООН заявила, що нарешті має докази російського вторгнення на Донбас. Всесвітня організація зазначила, що Росія незаконно поставляє важке озброєння і боєприпаси в окуповані райони Донецької і Луганської областей, а також проводить ротації підрозділів бойовиків. Про це прес-секретар ООН з прав людини Равіна Шамдасані “Голосу Америки”.

“Ми отримали заслуговуючі на довіру звіти про рух російських військовослужбовців через кордон – як на територію України, так і з території країни. Це стосується і важких озброєнь. Причому мова йде про цілком достовірні повідомлення”, – сказала Шамдасані.

ООН знайшла випадки і масового порушення прав людини на окупованих територіях. Мова йде не тільки про заборону зібрань громадян, а й про тортури і сексуальне насильство над невинними жителями. які не мають змогу виїхати із зони АТО, повідомляє “Радіо Вісті”.

Нагадаємо, що глава СБУ Василь Грицак заявив, що зараз на Сході України знаходиться від 4 до 6 тисяч кадрових військовослужбовців ЗС РФ.

Згідно з оцінкою аналітика Stratfor Лорен Гудріч, чисельність російських військ, що діють в Донбасі, досягає розмірів в 10 тисяч військовослужбовців. Загальна чисельність збройних формувань самопроголошенних “ЛНР” і “ДНР”, при цьому, залишається невідомою.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *