Олександр Жукотанський: «Громада на місцях повинна сама вирішувати як витрачати зароблені кошти»

Зустрічі з мешканцями Київщини ще раз довели, що для людей найважливіша стабільність: мати роботу, достойні пенсії, соціальний захист, доступну медицину та якісне лікування. А ще вони хочуть бачити відповідальних політиків, які захищають інтереси людей у парламенті й уряді. Про це та інше говорив кандидат у народні депутати України в 93-му виборчому окрузі Олександр Жукотанський на зустрічах із виборцями.

Зокрема, із працівниками Миронівського району електричних мереж говорили і про політику, і про щоденні турботи. Ішлося про те, як змінити умови проживання в країні, про роль бізнесу та інвестицій у сучасному світі. Торкнулися і проблем сьогодення.

«Багато років ми віддаємо свій голос і віримо в краще майбутнє. Але доріг немає, у лікарнях — жах, низький рівень життя. Я маю бажання це змінити. Треба, щоб бізнес розвивався, залучалися інвестори, щоб їхня діяльність була захищена законом. Працюватимуть підприємства — будуть робочі місця, буде розвиток, буде краще життя», — наголосив кандидат.

На м’ясопереробному заводі «Легко» Олександра Жукотанського представляти не довелося. Його тут добре знають особисто. Завод «Легко» — відокремлений підрозділ «Миронівського заводу по виготовленню круп і комбікормів», який очолює кандидат. Тому він добре знає про обсяги виробництва, щільний графік і високі європейські вимоги до якості готової продукції.

Говорили про реформи та децентралізацію зокрема. Олександр Васильович переконаний, що зароблені кошти повинні залишатися на місцях, і громада повинна вирішувати, куди й на що їх витрачати. На завершення зустрічі кандидат подякував за позитив і конструктивний діалог та розуміння.

Своїх у Раду

Виборці переконані, що представником у Верховній Раді має бути своя людина, яка знає регіон, чим живуть тут люди і які в них потреби. Олександр Жукотанський на зустрічі у селі Шандра розповів, чим займається, про роботу підприємства, яким керує. Розповів і чому вирішив балотуватися в народні депутати.

«У мене просте правило: працюєш чесно, добросовісно — тобі буде добре, робиш неправильно, намагаєшся обманути — нам не по дорозі. А політика — це зовсім інше. Я прагну змін на краще для своєї країни та свого округу. І це найбільше, що вплинуло на моє рішення. У нашій країні є всі можливості для цього. Ми маємо величезні ресурси, працьовитих, розумних людей. Що селу потрібно? Тут усе просто. Потрібна робота. Буде робота — будуть діти, будуть діти — будуть садок і школа. Буде школа — буде розвиток. І мені хочеться зробити якнайбільше для того, щоб було саме так. Для цього в мене вистачить досвіду і вмінь», — наголосив Олександр Жукотанський.

Дуже активна зустріч, пролунало багато запитань, вдалося багато обговорити. Людей хвилюють питання об’єднання громад, проблема спалювання пластику працівниками місцевого магазину, раціонального використання землі сільськогосподарського призначення.

Люди запитували, як часто приїжджатиме до них, якщо буде обраний. Олександр Васильович запевнив, що зв’язок буде постійний.

«Окрім того, що я сам постійно буватиму в окрузі, у разі обрання буде створено штаб, куди кожен зможе звернутися з нагальними потребами або пропозиціями», — підкреслив кандидат. Насамкінець шандрівці побажали Олександру Жукотанському успіху та перемоги.

Розвиток села

Під час зустрічей Олександр Васильович пригадав своє рідне село Вендичани, що на Вінниччині. Розповів про свою школу, про те, як воно живе зараз.

Тому, у селі Македони розмова точилася навколо теми розвитку села. Це те, що найбільше турбує жителів сіл, і те, що хвилює Олександра Васильовича.

Олександр Жукотанський: «Громада на місцях повинна сама вирішувати як витрачати зароблені кошти»

«Нам потрібно створити умови для розвитку підприємництва та бізнесу в селі й захистити їх відповідними законами», — переконаний кандидат.

На зустрічі обговорили також питання власності та продажу землі, питання приєднання села до найближчих громад. Також жителів цікавило ставлення кандидата до реформ в освіті, медицині.

Наприклад, у Піях також активно обговорювали першочергову проблему — зменшення кількості населення. Немає роботи, село вимирає.

«Змінити життя на краще ми можемо, і не потрібно чекати, що це зроблять наступні покоління. Саме ми сьогодні будуємо завтрашній день. Але ж і кожен із вас заслуговує на гідне життя. Для захисту інтересів має працювати чесний депутат і не лише там, у Верховній Раді, а й тут, в окрузі, біля людей. Я знаю, що люди зневірені, їх годують порожніми обіцянками, які з року в рік не виконуються. Три складові мають бути в людини, яка йде в депутати, — сила волі, бажання і чесність», — висловив свою думку Олександр Жукотанський.

Мешканці сіл охоче долучалися до спілкування, розповіли, що чули схвальні відгуки тих, хто працює на підприємстві Олександра Васильовича, бажали успіхів, ну і, звісно, перемоги.