НОВИНИ У ЄВРОПАРЛАМЕНТІ ПРОПОНУЮТЬ СКАСУВАТИ ВІЗИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ВЖЕ В ПЕРШОМУ ЧИТАННІ

Україна досягла необхідного прогресу і виконала всі необхідні критерії для прийняття такого рішення

Проект доповіді Європейського парламенту про надання Україні безвізового режиму пропонує затвердити цю пропозицію Єврокомісії вже в першому читанні. Відповідну пропозицію прописано в проекті документа, підготовленого доповідачем Марією Габріель (Болгарія), передає УНІАН.

Документ буде вперше розглянуто на засіданні Комітету з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ 5 вересня.

Габріель констатувала, що Україна досягла необхідного прогресу і виконала всі необхідні критерії для прийняття такого рішення.

Доповідач зазначила, що скасування візових зобов’язань для громадян України, які мають біометричні паспорти, буде являти собою “конкретне досягнення”. Також лібералізація візового режиму буде продовжувати поглиблювати контакти між людьми.

Крім того, Габріель врахувала і міграційні ризики, зазначивши, що станом на сьогодні відмова надати візу ЄС українським громадянам складає 2%.

“Доповідач переконана, що голосуючи за цю пропозицію Комісії, Європейський парламент підтвердить принцип, коли кожна країна, яка виконає всі необхідні критерії, може отримати лібералізацію візового режиму”, – мовиться в проекті доповіді.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *