Loading...

НОВИНИ У ДЕРЖАВІАСЛУЖБІ ПОЯСНИЛИ, ЧОМУ НА ЛІТАК МЕДВЕДЧУКА НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ ЗАБОРОНА НА ПОЛЬОТИ ДО РФ

Борт Медведчука зареєстрований у Нідерландах

Літак представника України у підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи Віктора Медведчука отримав 21 дозвіл на виконання польотів з України в Росію. Про це повідомили у Державній авіаційній службі у відповідь на запит телеканалу “112 Україна“.

У Державіаслужбі поінформували, що з жовтня-місяця минулого року діє заборона на здійснення повітряного сполучення російськими авіакомпаніями та літаками з російською реєстрацією. Однак на борт Медведчука заборона не поширюється, оскільки він зареєстрований в Арубі – це у Нідерландах.

Нагадаємо, раніше журналісти програми “Схеми” з’ясували, що попри на чинне з 25 жовтня 2015 року рішення Державіаслужби повністю припинити повітряне сполучення між Україною і РФ, представник України в гуманітарній підгрупі на Мінських переговорах Віктор Медведчук здійснював щонайменше три польоти до Москви прямим авіасполученням. Крім того, ще двічі журналісти фіксували, як літак “Фалькон 900”, який використовує Медведчук, виконував прямі авіаперельоти до РФ

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *