Loading...

НОВИНИ СБУ ВИКРИЛА ПІДПРИЄМЦІВ, ЯКІ РОЗКРАЛИ ПОНАД 100 МЛН ГРН НА ЗАКУПІВЛЯХ МЕДПРЕПАРАТІВ

Менеджмент фірми використовував корупційні зв’язки серед обласних лікарів-нефрологів

Співробітники Служби безпеки спільно з прокуратурою викрили механізм розкрадання підприємцями понад 100 мільйонів державних коштів, виділених на придбання медичних препаратів для хворих на ниркову недостатність. Про це йдеться у повідомленні СБУ.

“Київська комерційна структура протягом 2013-2015 років перемагала у тендерах, які проводилися Міністерством та обласними департаментами охорони здоров’я. Загальна сума, поставлених бізнесменами виробів медичного призначення для перитонеального діалізу, перевищила 800 мільйонів гривень.
Під час перевірки співробітники спецслужби встановили, що менеджмент фірми використовував корупційні зв’язки серед обласних лікарів-нефрологів”, – йдеться у повідомленні.

Медики за змовою з підприємцями штучно збільшували потребу регіонів у цьому препараті, завищена кількість якого потім прописувалася у технічних умовах тендерів. За попередніми підрахунками, за цей період на державні гроші закуплено “зайвої” продукції на більш ніж сто мільйонів гривень, йдеться у повідомленні. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше СБУ викрила факт втручання в комп’ютерну програму документообігу загальних судів, основним завданням якої є автоматичний, неупереджений розподіл справ між суддями.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *