Новинський: Восени ми докладемо всіх зусиль для розпуску цього парламенту війни, і відставки цього уряду

Нардеп від Опозиційного блоку Вадим Новинський заявив, що обшуки на пов’язаних з ним підприємствах пов’язані з його політичною і громадянською позицією, а також з його діяльністю як мецената УПЦ.

Сьогодні, 22 липня, на ряді підприємств, що входять в сферу інтересів компанії Смарт-Холдинг, пов’язаної з народним депутатом від Опозиційного блоку Вадимом Новинським, пройшли обшуки.
Про це заявив Новинський в Facebook.
“Представники СБУ, прикриваючись сумнівними рішеннями судів, зайшли в офіси підприємств, заявляючи, що їх мета – вивчення питання про нібито” причетності підприємств холдингу до фінансування тероризму “. Для мене абсолютно очевидно, що це нахабна, бандитська атака на мене як бенефіціара групи компаній . Причина одна – моя непримиренна політична і громадянська позиція, а також моя діяльність як опозиційного політика і мецената Української Православної Церкви “, – заявив нардеп.
На думку Новинського, влада очолила кримінальне свавілля, “поставивши собі на службу правоохоронців і ручних радикалів”, а також розв’язала війну з політичними опонентами.
“Заявляю – уже восени ми докладемо всіх зусиль для розпуску цього парламенту війни, і відставки цього уряду соціального геноциду. Більше того, якщо президент, гарант Конституції Петро Порошенко не зробить екстрених кроків по корінної зміни ситуації в країні, ми будемо ініціювати процедуру імпічменту”, – підкреслив він.

Нардеп від “Народного фронту” Сергій Висоцький назвав Новинського “основним спонсором російського православ’я в Україні, організатором московського хресного ходу на Київ”. Він також заявив, що ідеологічна, політична і територіальна деоккупація неможлива без економічної деокупації України, і подякував СБУ за правильні дії.
Колишній російський бізнесмен, Новинський отримав український паспорт від президента Віктора Януковича 1 червня 2012 року і заявив, що відмовився від російського громадянства. 26 квітня президент Петро Порошенко доручив Державній міграційній службі перевірити законність надання українського громадянства Новинському.
За даними українського Forbes, Новинський входить в сотню найбагатших українців. Зі станом в $ 444 млн він займає 12 місце в рейтингу.
Всеукраїнський хресний хід світу, любові і молитви за Україну стартував на сході України від 3 липня з Свято-Успенської Святогірської лаври, а на заході України – 9 липня через Свято-Успенської Почаївської лаври.
27 липня учасники хресного ходу повинні зустрітися в Києві. Глава МВС України Арсен Аваков побоюється, що велике скупчення людей може бути використано для проведення теракту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *