Новий міністр енергетики до 1 липня представить нові тарифні розрахунки

Нова модель покладання спецобов’язків на учасників ринку для постачання електроенергії побутовим споживачам буде представлена 1 липня поточного року. Про такі плани Міністерства енергетики розповів Герман Галущенко, виступаючи у Верховній Раді, під час розгляду його кандидатури на посаду очільника цього відомства.

«Тарифи на електроенергію та газ потрібно не збільшувати, а шукати шляхи, як їх зменшити для вразливих верств населення. І насправді для цього є можливості та ресурси, причому робити це можливо ринковими методами, не адміністративними. Саме такі можливості є всередині ринків», – сказав він.

Він зазначив, що напередодні було пролонговано на два місяці старий механізм ПСО. Саме тому нову модель представлять по завершенню цього часу.

Галущенко розповів, що нова модель враховуватиме всі питання, пов’язані із забезпеченням українців електроенергією, зокрема, й питання формування тарифів залежно від обсягу споживання.

Нагадаємо:

Верховна Рада України призначила Германа Галущенка міністром енергетики України. «За» проголосували 305 народних депутатів, проти -31, утрималися – 10. Не голосували 24 народних обранців.

Раніше повідомлялося, що кандидат на посаду міністра енергетики Герман Галущенко готовий взяти на себе відповідальність за тарифну політику.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”