НОВА ПОЛОМКА НА СКАНДАЛЬНОМУ “МОСТУ КЛИЧКА”

У соцмережах пишуть про нову поломки на «мосту Кличкао»: на цей раз в несправність прийшла велодоріжка. Про це написав користувач Facebook Maxim Ivaschenko.
«Ну як же не подивитися на новий міст?
Заїхали вчора, подивилися.
Вид однозначно гарний, але крім скла там поламали велодоріжку!
Мабуть не розрахована на те, що по мосту будуть ходити.
 
Я чіпляюся? Так, я незадоволений тим, що з наших податків зробили покриття, яке потрібно переробляти», – пише користувач.
НОВА ПОЛОМКА НА СКАНДАЛЬНОМУ "МОСТУ КЛИЧКА"
НОВА ПОЛОМКА НА СКАНДАЛЬНОМУ "МОСТУ КЛИЧКА"
НОВА ПОЛОМКА НА СКАНДАЛЬНОМУ "МОСТУ КЛИЧКА"
НОВА ПОЛОМКА НА СКАНДАЛЬНОМУ "МОСТУ КЛИЧКА"
 
У соцмережах вже сміються над новим промахом.
 
«Це називається, недотримання технології. А все тому, що потрібно відмовлятися від дебільних традицій встигнути до Дня міста, встигнути до Дня незалежності, встигнути до нового року, etc»,«Це вандали! За попередньою інформацією вони їздили по мосту танками, причому з нижньої сторони»,«Покриття моста зроблено за тією ж технологією, як і латання асфальту в дощ»,«Може в неї теж стріляли знизу», – пишуть користувачі.

Нагадаємо, що кошторисна вартість будівництва мостового пішохідно-велосипедного переходу між парками “Хрещатий” та “Володимирська гірка” у Києві зросла з 260 млн до 419,96 млн грн.Про це свідчить розпорядження КМДА №859 від 16 травня про перерозподіл видатків бюджету Києва на 2019 рік, пишуть “Наші гроші“.

Відзначається, що вартість порахована за період з жовтня 2018 року по травень 2019 року.

НОВА ПОЛОМКА НА СКАНДАЛЬНОМУ "МОСТУ КЛИЧКА"

Збільшення вартості будівництва мосту відбулося за рахунок перерозподілу видатків у межах бюджетних призначень.

Скляний пішохідно-велосипедний міст, розпіарений мером Києва Віталієм Кличком, потріскався через те, що він не відповідає будівельним нормам.
Про це в коментарі ГолосUA повідомив депутат Київради Володимир Бондаренко.

«Я виступав проти будівництва цього мосту. Він не тільки не відповідає будівельним нормам, але ще грубо порушує вимоги ЮНЕСКО не порушувати столичні рельєфи. Ніякого зміцнення не було. Я особисто переговорив з київськими археологами, які одноголосно виступили проти будівництва даного моста. Цей міст проходить прямо по голові стели «Магдебурзького права», пам’ятник просто накрили цим мостом. Побудували його дуже швидко, технологія не зовсім дотримана. Було закуплено неякісний матеріал і перед Днем Києва міст був швидко і неякісно змонтований. Великі гроші швидко «розпиляли» і на цьому все закінчилося», – сказав В. Бондаренко.

Він уточнив, що замість будівництва Подільсько-Воскресенського моста та відкриття переходу на Хрещатику, мерія витратила величезні гроші на будівництва скляного моста.

«Незрозуміло чому до цих пір не був відкритий підземний перехід по вулиці Хрещатик. З моменту його реконструкції пройшов вже рік. Швидше за все, його не відкрили, оскільки не розділили цей перехід, як сферу впливу за торгівлею в підземній мережі. При цьому Троєщинський міст (Подільсько-Воскресенський) став уже символом довгобуду», – підкреслив В. Бондаренко.

За словами депутата, даний міст не потрібен столиці. У підсумку ЮНЕСКО після його будівництва може відібрати у Києва права історичного міста.