Незрозуміла війна: Україна через суди видирає право торгувати з країною-агресором

Війну України з Росією вже давно охрестили гібридною, адже окрім бойових дій на Сході є ще й економічне протистояння. Зокрема, Україна ввела проти РФ ряд санкцій, які забороняють будь-які торгово-економічні відносини між нашими країнами. Більш того, навіть запускалась рекламна кампанія «Не купуй російське», а багато хто з політиків неодноразово виступав за те, щоб взагалі припинити торгівлю з окупантом.

Втім, реальність відрізняється від заяв. Принаймні український Уряд не тільки не збирається припиняти торгівлю із країною-агресором, а навпаки прагне до неї. Таке враження складається після заяви заступника міністра економічного розвитку Наталії Микольської.

Зокрема, чиновник поскаржилася на те, що РФ обмежила імпорт деяких українських товарів, через що Україна втратила $400 мільйонів. Микольська назвала це «торговельною агресією» й повідомила, що з цього приводу було подано позов. Тобто, якщо говорити простіше, Україна через суд намагається вибити право торгувати із країною-агресором. Вочевидь гроші не пахнуть.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *