НАБУ повідомило про підозру трьом експосадовцям ПриватБанку

Національне антикорупційне бюро повідомляє, що разом зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою 22 лютого повідомило трьом експосадовцям «ПриватБанку» про підозру в розтраті понад 136,89 мільйона гривень. Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

«У грудні 2016 року вони за день до визнання «ПриватБанку» неплатоспроможним на підставі неправдивих документів виплатили коштом банку цю суму на користь страхової компанії, пов’язаної з кінцевими бенефіціарами «ПриватБанку», – йдеться в повідомленні.

У НАБУ уточнили, що серед підозрюваних:

  • колишній голова правління ПАТ КБ «ПриватБанк»;
  • колишній перший заступник голови правління ПАТ КБ «ПриватБанк»;
  • колишня керівниця одного з підрозділів ПАТ КБ «ПриватБанк», яка одночасно обіймала посаду першої заступниці голови правління у пов’язаній страховій компанії.

Напередодні в НАБУ повідомили, що затримали колишнього першого заступника голови правління «ПриватБанку», який планував залишити Україну на приватному літаку у напрямку Відня, вилетівши з Дніпра. За даними ЗМІ, йдеться про Володимира Яценка.

«Завдяки зусиллям керівника групи детективів і директора НАБУ, які звернулися до Державіаслужби, літак здійснив посадку в аеропорту «Бориспіль», після чого правоохоронці розпочали слідчі дії — експосадовця затримали», – йдеться в повідомленні.

Водночас ексголові правління Олександру Дубілету і колишній керівниці одного з підрозділів ПриватБанку, яка одночасно обіймала посаду першої заступниці голови правління у пов’язаній страховій компанії Олені Бичихіній. Про підозру повідомлено поштою, оскільки місце перебування підозрюваних не встановлено, додали в НАБУ.

Щодо затриманого експосадовця, то наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.