Нафтогаз озвучив збитки, які нанесла Росія Україні, анексувавши Крим

У “Нафтогазі” заявили, що збитки компанії від анексії Росією Криму становлять приблизно $8 млрд.

Сума охоплює як збитки від втрати активів на півострові, так і відсотки за ними. Про це йдеться в повідомленні на сайті НАК. Там додали, що “Нафтогаз” та шість компаній, що входять до його групи, подали відповідь на зустрічну заяву Російської Федерації щодо розміру компенсації збитків у межах арбітражного провадження при Постійній палаті третейського суду в Гаазі.

“Нафтогаз” додатково обґрунтував свою заяву щодо розміру компенсації збитків, завданих незаконною експропріацією кримських активів “Нафтогазу” у 2014 році – розмір збитків плюс відсотки оцінюється приблизно у $8 млрд”, – сказано в повідомленні.

У компанії нагадали, що Трибунал при Постійній палаті визнав, що РФ порушила низку положень Угоди про захист інвестицій, відібравши активи групи у Криму.

НАК «Нафтогаз України» та шість компаній групи Нафтогаз (разом – Нафтогаз) подали відповідь на зустрічну заяву Російської Федерації щодо розміру компенсації збитків у межах арбітражного провадження при Постійній палаті третейського суду в Гаазі

Нафтогаз додатково обґрунтував свою заяву щодо розміру компенсації збитків, завданих незаконною експропріацією кримських активів Нафтогазу у 2014 році — розмір збитків плюс відсотки оцінюється приблизно в 8 млрд дол. США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *