Loading...

НАБУ завело справу на Гонтарєву: опублікований документ

Національне антикорупційне бюро України почало розслідування відносно глави Нацбанку Валерія Гонтаревої. Про це повідомив прокурор Генеральної прокуратури, помічник генпрокурора Владислав Куценко в своєму Facebook.

За його словами, крім Гонтаревої, НАБУ почало розслідування щодо ДИРЕКТОРА-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Ворушиліна Костянтина.

“У рапорті я підняв питання про махінації з активами ліквідованих банків на суму близько 315,6 мільярдів гривень і про можливу причетність до таких махінацій керівниці НБУ і директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб”, – розповів Куценко.

Йдеться про штучне заниження вартості активів 68 банків, що ліквідуються з 415 мільярдів до 99,4 мільярдів гривень, нібито для продажу цих активів за безцінь підконтрольним суб’єктам, що, за його словами, “призводить до плачевних наслідків для економіки і до масових невиплат боргів вкладникам таких банків “.

Як повідомляв “Обозреватель”, діяльність глави НБУ Валерії Гонтарєвої вже давно піддається критиці. Так, Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності ще в середині жовтня рекомендував президенту України Петру Порошенко подати в парламент проект постанови про звільнення глави Національного банку.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *